Information

We decided to get the outbound service based on the great interests of our clients. Exit physician is MVDr. Robert Travnicek, our tribal veterinarian who works Na hutích 11.

Exit days are MONDAY, TUESDAY and WEDNESDAY

Area of ​​activity: Praha hl.m. and to the north of Prague and Klecany, Klíčany, Zdiby, Bořanovice, Sedlec, Líbeznice, Bašť, Měšice, Mratín, Sluhy, Veleň.

To order, call 222 957 007/776 487 538 The basic services are: Preventive and curative care for dogs, cats and small mammals, Vaccination, deworming, chipping and exposure of europages, diagnostic and curative activities, blood and urine samples for laboratory examinations, small surgical procedures, sale of veterinary diet and animal feed. Additional services are listed in the Services section and pricelist.

In case of interest or inquiry, you can also contact us via the Contact formLeave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Krmivo NATURAL Greatness je vyrobeno z přírodních surovin nejvyšší kvality a stravitelnosti. Díky této výživě bude mít váš mazlíček zdravou kůži, lesklé vlasy a velkou vitalitu.

NATURAL Greatness zaujímá přírodní stanovisko k výživě zvířat vysoce kvalitními surovinami. jedná se o přírodní a zdravé krmivo k udržení zdraví, dobré kondice a podpoře všech životních funkcí.

Každá použitá ingredience má svůj účel a je pečlivě vyvážená pro poskytnutí důležitých živin. Produkty jsou vytvořeny přirozeným procesem. Použitá americká technologie je velmi pokročilý technologický proces, který dává výrobkům vysoký stupeň chutnosti a stravitelnosti. Naše receptury jsou vyvinuty ve spolupráci s prestižní North American University.

Hlavní přednosti krmiva ANF:

 

 •  vyrobeno pouze z produktů nejvyšší kvality
 •  vysoký podíl čistého masa (až 45 %)
 •  vynikající chuť a stravitelnost díky unikátnímu balení bez kyslíku
 •  neobsahuje kukuřici, sóju ani vedlejší živočišné produkty

 

Krmivo ANF obsahuje vysoké procento čistého masa s řadou funkčních přísad pro správný vývoj kostry a těla, vynikající srst a kůži, dobré zažívání a vylučování. Na rozdíl od ostatních krmiv (i z řady super premium) neobsahuje sóju, kukuřici nebo podobné obiloviny. Je přírodně konzervováno bez použití chemie, solí, barviv a dochucovadel. Dopřejte svému čtyřnohému miláčkovi opravdovou kvalitu z prvotřídních surovin bez kompromisů.

Krmivo zajišťuje kompletní výživu pro psy a kočky všech plemen a věkových kategorií. Krmiva ANF pro psy a kočky se dělí na tři řady:

 1. Standardní řada od mláďat, dospělé až po seniory
 2. Holistická řada – pro štěňata a dospělé psy a kočky svým unikátním složením chrání organismus před civilizačními nemocemi, působí protizánětlivě a celkově posiluje imunitu.
 3. Holistic Grain Free – vysoký obsah čerstvého masa (50%) plus dehydrované maso (až 24%) s ovocem a zeleninou zcela bez obilovin pro psy i kočky

 

přednosti_ANF

VLASTNOSTI VÝHODA
Výběrové složení Složení ANF je vědecky sestaveno tak, že poskytuje optimální výživu bez použití umělých ochucovadel, barviv, solí, vedlejších živočišných produktů, sóji, kukuřice a balastních látek. Složení ANF poskytuje optimální množství omega-3 a omega-6 nenasycených mastných kyselin, taurinu, vitamínů a minerálních látek k zajištění zdravé kůže a lesklé srsti.
Koncentrovaná výživa Nízká denní krmná dávka = vynikající poměr cena/výkon
Protože nepoužíváme balastní látky, potřebují zvířata méně krmiva k uspokojení svých nutričních a energetických potřeb. ANF je tak v poměru ke krmné dávce cenově výhodnější než levnější značky. Systém tří zdrojů proteinů zajišťuje lepší stravitelnost, což vede k méně časté defekaci a pevnějšímu trusu.
Přírodně konzervováno ANF eliminuje nepříznivé působení kyslíku použitím přírodních konzervantů, vitamínu C a E, které slouží jako antioxidanty. Čerstvost je zachována bez použití chemických látek.
Výjimečná chutnost Minimalizace žluknutí tuků přispívá k zachování výjimečné chutnosti a vůně krmiva. Čerstvou chuť ANF milují i nejvybíravější kočky a psi.
Revoluční bariérové balení Vzdušný kyslík zkracuje životnost vitamínů a esenciálních živin. Balení O2 Limited garantuje čerstvost krmiva nahrazením kyslíku inertním dusíkem. Krmivo ANF tak zůstává čerstvé, zdraví prospěšné a výživné jako v den, kdy bylo vyrobeno.
Trvanlivost 18 měsíců Obalový materiál ANF je velmi trvanlivý a má výjimečnou odolnost proti poškození, čímž zabraňuje pronikání vlhkosti a zamezuje ztrátě vitamínů. To zaručuje čerstvost krmiva i po několika měsících skladování.
Kompletní produktová řada ANF nabízí kompletní produktovou řadu zajišťující celoživotní výživu vašeho miláčka. Krmiva ANF obsahují všechny důležité živiny potřebné pro každou fázi života. Není proto nutné krmit jakoukoli další stravou či používat potravinové doplňky.

Jedinečné složení – záruka nejvyšší kvality

Krmiva ANF jsou kompletní a 100% vyvážená, bez chemických aditiv, barviv, solí a balastních látek. Vynikají vyváženým obsahem všech esenciálních aminokyselin, jsou bohatá na omega mastné kyseliny, obsahují rýži, oves nebo ječmen a další důležité složky. Jsou vyrobena bez použití sóji, kukuřice, pšenice a vedlejších živočišných produktů.

Tři různé zdroje bílkovin

Ke třem zdrojům dobře využitelných proteinů živočišného původu patří maso, vejce a ryby. Kombinace těchto tří zdrojů zajišťuje rovnovážný přísun esenciálních aminokyselin, vitamínů a minerálních látek, což sám o sobě jeden zdroj nedokáže. Právě proto je základem krmiva ANF tato trojkombinace bílkovin místo samotného kuřecího masa používaného většinou jiných značek.

pikto_bilkoviny

Přírodní suroviny jsou obohaceny směsí nenasycených mastných kyselin ze skupiny omega-3 a omega-6, které jsou obsaženy ve všech krmivech ANF ve vyváženém poměru. Obě skupiny nenasycených mastných kyselin jsou metabolicky a funkčně odlišné a mají fyziologicky různé funkce. Jsou důležitými složkami buněčných membrán, podporují funkce životně důležitých orgánů a posilují imunitní systém. Jejich rovnováha je důležitá pro homeostázu a normální vývoj zvířete. Optimální poměr omega mastných kyselin, vitamínů a minerálních látek zajišťuje výborný stav kůže a srsti, celkově zlepšuje zdraví, vytrvalost, snižuje riziko vzniku kardiovaskulárních onemocnění a zabraňuje zánětlivým stavům. Zvíře tyto látky musí přijímat v potravě, protože si je jinak není schopno vytvořit.

Vynikající chuť, kterou zvířata milují

Chuťové testy uskutečněné v nezávislých chovatelských stanicích ukazují, že psi a kočky v naprosté většině dávají přednost čerstvé chuti krmiv ANF před ostatními suchými krmivy pro zvířata. Nespočet dopisů od spokojených zákazníků to také dokazuje.

Redukce kyslíku při balení špičkových značek kávy pomáhá zachovat její chuť a aroma. Není proto náhodou, že světoví výrobci technologií na balení kávy nám pomohli vyvinout naše špičkové výrobní linky.

Chutnost je velmi důležitým znakem produktů řady ANF. Unikátní balení pomáhá udržet chuť krmiv tím, že brání přístupu kyslíku a zároveň udržuje jejich patřičnou vlhkost. Určité procento vlhkosti je důležité pro chutnost potravy a potlačení růstu plísní.

Velmi dobrá stravitelnost usnadňuje vyměšování

pikto_stravitelnost

Krmiva ANF jsou snadněji stravitelná než jiná krmiva. Projevuje se to menším množstvím exkrementů, které jsou tužší a snadněji odstranitelné. Obsah výtažku z juky (Yucca Schidigera), která je bohatým zdrojem vápníku, draslíku, fosforu, železa, manganu, mědi a vitamínu A a B, zajišťuje v zažívacím ústrojí lepší absorpci živin, redukuje škodlivou plynatost a zápach výkalů. Zlepšuje trávení a má protizánětlivé účinky.

pikto_stravitelnost2

Řepná dřeň je zdrojem vlákniny, která je nezbytná pro řádnou peristaltiku zažívacího traktu v průběhu trávení. Na rozdíl od mrkve má tu výhodu, že neobsahuje beta-karoten, a proto nebarví bílou srst žlutě či černou hnědě a nezesvětluje oční duhovku ani po trvalém podávání.

Biotin je ve vodě rozpustný vitamín podílející se na mnoha základních životně důležitých biochemických reakcích. Zasahuje přímo do biosyntézy keratinu, proteinu tvořícího osrstění, drápy a jiné kožní deriváty. Je nezbytný pro dobrý stav pokožky a perfektní srst (u dlouhosrstých plemen usnadňuje česání).

Vápník (Ca) a fosfor (P) jsou makro prvky nutné nejen pro správný vývoj kostry a zubů, ale také pro množství rozmanitých fyziologických dějů. Důležité je, aby byly v potravě zastoupeny v určitém vzájemném poměru vyhovujícím potřebám organismu. Mladí rostoucí psi všech, ale zejména velkých a obřích plemen, jsou v období výměny chrupu mléčného za trvalý velmi citliví na nedostatek vápníku.

Výtažek z kuřecích jater masa přidává krmivům na chutnosti a atraktivní vůni.

Složení krmiva je sestaveno na základě výzkumů odborníků na výživu a doporučení veterinárních lékařů a špičkových chovatelů.Redukovaný obsah kyslíku

Je paradoxní, že kyslík nezbytný pro udržení života, jej může také zkracovat. Řeč je o životnosti a znehodnocení vitamínů, tuků a dalších důležitých složek krmiva. Bariérové balení krmiv ANF oproti běžným balením tomuto spolehlivě předchází. Tím, že velkou část vzduchu v balení krmiva nahrazujeme inertním dusíkem, redukujeme množství kyslíku, a proto má naše krmivo lahodnou vůni, vynikající chuť,vysoký obsah živin a je vždy čerstvé.

 

Konzervační látky v krmivu

Aby výrobci zabránili negativnímu vlivu vzdušného kyslíku na kvalitu krmiv, používají většinou velká množství vysoce efektivních, ale problematických konzervačních látek (ethoxyquin, BHA nebo BHT). V ANF jsme přesvědčeni, že škodlivé účinky kyslíku na krmivo je třeba omezovat jinou cestou. Naše balicí technologie je spolu s přírodními konzervačními látkami (vitamíny E a C) nejlepší ochranou proti degradaci krmiva a žluknutí v něm obsažených tuků (především nenasycených mastných kyselin). Podstatou žluknutí je totiž oxidace, kterou vznikají hydroperoxidy, aldehydy, ketony a jiné látky, které krmivo znehodnocují a činí jej nepoživatelným.

Vitamíny

Vitamíny jsou velmi důležité, ale po delší dobu obtížně uchovatelné látky. Proto výrobci krmiv dodávaných v běžných obalech musí vitamíny při výrobě mnohonásobně předávkovat. To však při současném přísunu značného množství proteinů působí anabolicky na měkké tkáně. Těm však při překotném růstu nestačí skelet, což se projevuje různě závažnými pohybovými potížemi a vyšším výskytem vývojových vad, jako je dysplazie kyčelního nebo loketního kloubu.

…z čeho a jak se vyrábějí krmiva Yoggies?

Na začátku byl BARF

Špičkové suroviny a výroba v Yoggies jsou pro vaše psy dvě nejdůležitější věci.

Než ale do pytle vyrobeného z přírodního papíru vypadla první granule lisovaná za studena Yoggies, předcházelo tomu mnoho práce a příprav. Naším cílem bylo vyrábět krmiva pocházející z přírody, která by byla pro psa skvěle stravitelná a výživná. A právě proto jsme nejdřív sestavili receptury vyváženého BARFu (Bone And Raw Food, tj. kosti a syrová strava) takto:..

… do misky s 87 % syrového masa jsme přidali rýžové vločky (= zdroj uhlohydrátů a části energie), syrové ovoce a zeleninu (= zdroj vitamínů a vlákniny), bylinky, mletou křemelinu i zažívací rašelinu pro podporu čistých a zdravých střev, kolagenní látky pro podporu kloubů a laktobacily pro posílení imunity i hojení ran apod. (Ano, čtete dobře – granule Yoggies byly první svého druhu se skutečnými probiotiky pro podporu imunity psů!).

 Víte, že: Mnohé věděcké studie prokázaly, že stejně jako člověk, tak i pes může snáze onemocnět, pokud bude jeho střevní mikroflóra nevyvážená. Proto i v granulích Yoggies najdete probiotika pro udržování zdravé střevní mikroflóry.

Receptury z vyváženého BARFu několikrát pomalu sušíme, meleme a lisujeme

Aby vašemu psovi granule Yoggies chutnaly a byly pro něj zároveň maximálně zdravé, musí suroviny splňovat mnohá kritéria. Například nesmí obsahovat umělé růstové hormony, nesmí být geneticky upravovány, nesmí obsahovat zbytečnou chemii a vakcinace, zvířata nesmí být krmena geneticky upravenými krmivy, suroviny i dodavatelé musí splňovat vysoké standardy pro výrobu! Díky tomu mají na konci výroby granule Yoggies přírodní chuť a vůni z použitých surovin – jako potrava psa v přírodě!


Hlavní surovinou je vždy syrové, pomalu sušené maso.

Mnohé konkurenční firmy nevěří, že jsme schopni vyrábět granule z pravého masa. Jenže u nás v Yoggies je přátelství se psem a jeho zdraví na prvním místě! 

 Tip: každý výrobce je povinen uvádět množství surovin v krmivu od nejvyššího po nejmenší

Pokud chcete, aby z vašeho štěněte vyrostl zdravý pes, nebo aby váš psí dospělák měl dostatek kvalitních živin, krmte ho alespoň z 75% masem. To dodá krmivu nejen nezbytnou chuť a vůni kořisti, ale psovi též špičkovou výživu i vůni kořisti.

Na dalších místech ve “složení” krmiv Yoggies najdete lehce stravitelné rýžové, nebo bramborové vločky (uhlohydráty, které se při trávení potravy mění na energii), přírodní vitamíny i vlákninu z ovoce a zeleniny i doplňky potravy jako rybí oleje s Omega 3 a Omega 6 nenasycenými mastnými kyselinami.

Důležitým doplňkem potravy jsou v granulích Yoggies také výtažky z masa mušlí s kolagenními látkami, mletá křemelina i zažívací rašelina pro zdravý a čistý trávicí systém i směs laktobacilů pro unikátní podporu imunitního systému psa.

 Tip: Vločky jsou lépe a rychleji stravitelné než rýže či brambory.

Poctivé složení a náročné požadavky na výrobu granulí se opírají o dlouholeté standardy i zkušenosti kolegů mezi veterináři, laboranty, výživáři i profesionály ve výrobě. Několikastupňové sušení a dosoušení surovin při teplotách do 38°C by nebylo možné bez špičkové technologie a dodržování výrobních postupů, na něž dohlížíme a které se snažíme stále vylepšovat a zdokonalovat.

 Tip: Krmiva Yoggies jsou vždy bez jakékoliv chemie, umělých konzervantů, pšenice i sóji!

A protože jsou receptury Yoggies náročné jak na použité suroviny, tak i výrobní postupy, pronajímáme si s ohledem na zdraví psů a dokonalou kvalitu krmiv tu nejlepší výrobní technologii umístěnou v Německu. Díky tomu nejsou při výrobě používány žádné konzervanty, chemie ani nekvalitní suroviny – chceme, aby granule nesoucí naši značku byly pro psy tou nejlepší a nejzdravější potravou vůbec.

 Tip: Zákazníci začali granule lisované za studena Yoggies přezdívat „Sušený BARF“

Konzervy Yoggies: Chutné, monoproteinové a lehce stravitelné

Receptury všech konzerv Yoggies vyvíjíme tak, aby byly lehce stravitelné (převážně monoproteinové) a obsahovali by kousky masa, vlákninu a za studena lisované oleje. Takové konzervy jsou pro psy nejen chutné a lehce stravitelné, ale prospívají i celkovému vývoji i aktivitě psa.

Při výrobě konzerv se, stejně jako u granulí, soustředíme na výběr špičkových vstupních surovin a jejich přípravu těsně před výrobou. Fakt, že konzervy Yoggies jsou u psů i jejich majitelů tak oblíbené, nás zavazuje vymýšlet a připravovat další špičkové produkty tohoto druhu.

Jogurt pro psy, patentované zdraví psa ve skleničce

Byl to náš úplně první produkt a vyrobili jsme ho proto, aby zachránil zdraví našeho psa Roxyho (více Náš příběh).

 Tip: Jogurty pro psy umí nejen posilovat imunitu, ale také zastavovat průjmy a plynatost psa

Mnohé věděcké studie prokázaly, že i pro psa jsou probiotika nesmírně důležitá pro zachování zdravé mikroflóry, tedy i pro posilování imunity. Stejně jako člověk s oslabenou imunitou, může i pes snáze onemocnět jak průjmy, tak i být postižen závažnějšími chorobami.

Jogurt pro psy Yoggies zajistí díky svému patentovanému složení přísun kvalitních probiotik, která se postarají o posílení imunity psa. Je to podobné, jako kdyby si pes ulovil v přírodě kořist a z jejích střev získal natrávenou a fermentovanou potravu plnou živých laktobacilů (probiotik).

Základem jogurtu je směs mlék (hlavní roli hraje ovčí mléko) a speciálně vyvinutá směs laktobacilů, kterou mají pes i kočka ve svém trávicím traktu a která je důležitá pro podporu jeho imunity. Ta je pak zárukou pevnějšího zdraví psa, odolnosti vůči různým onemocněním, lepšího hojení ran po úrazech a může mít i preventivní účinek proti různým zhoubným nemocem a při podávání antibiotik skvělým zdrojem probiotik atd.

Pamlsky pro psy: Zdravé, bez cukru a chemie

Jsou vyráběny tak, aby psům chutnaly, ale především pro ně byly zdravé. Proto jsou všechny pamlsky pro psy Yoggies vyráběny v ČR a nedovážíme je ze zemí, kde bychom neznali původ vstupních surovin. Mezi pamlsky najdete i skvělé sušené hovězí maso z českých chovů, rybí i kachní pochoutky, suchary s kachním masem, nebo náš vynález – domácí piškoty pro psy s kuřecím masem s naší vlastní originální recepturou.

Pro výrobu používáme výhradně vysoce kvalitní suroviny se známým původem. I v pamlscích u nás nemá místo žádná chemie a dochucovadla. Vše má přirozenou přírodní chuť i vůni použitých surovin.

Základním bodem naší nabídky druhů kávy je italská káva RED. Vyvážená směs arabiky a robusty, určená pro celodenní popíjení šálků espressa. Čokoládové tóny, střední tělo a sladký dozvuk robusty cherry z Indie, která tuto směs stabilizuje a dává na odiv kvalitu zpracování při pražení opravdovým italským mistrem.

Nabídka kávy

100% ARABICA Z MEXIKA

100% ARABICA Z KUBY

93% ARABICA
7% ROBUSTA

100% ARABICA Z KOLUMBIE

Při první návštěvě naší kavárny doporučujeme jako první ochutnat kávu RED

Zboží přepravujeme pomocí společností PPL a České pošty, do budoucna budeme využívat také služeb DPD

Způsob úhrady zboží 

 • Hotově/kartou na pobočce
 • Při vyzvednutí na pobočce prosím napište do poznámky Vámi zvolenou pobočku
 • Na dobírku (cena dobírky 30 Kč)
 • Kartou online přes bránu gopay – zaplaťte pohodlně a bezbečně pomocí vaší platební karty
 • Převodem na účet – 269325430/0300

Variabilní symbol je číslo objednávky. Objednávky jsou vyřízeny do 24 hodin od odeslání platby.

Způsob dopravy zboží

 • PPL (při hmotnosti zásilky nad 10kg je doprava zdarma)
 • Česká pošta

Kontaktní formulář

Provozní doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
8:30 – 19:00
8:30 – 19:00
8:30 – 19:00
8:30 – 19:00
8:30 – 19:00
9:00 – 14:00

Jsme oficiální prodejce značek

Objednávky vyřizuje

Jméno a příjmení: Dagmar Knotková, Pavla Kazdová
e-mail: [email protected]

Telefon: +420 222 957 007,  +420 776 487 538

Adresa: Na hutích 11/662, Praha 6

Fakturační adresa

Wellpet s.r.o.

Bělehradská 23/858, Praha 2

E-mail: [email protected]

IČO: 02733277, DIČ: CZ02733277

Dagmar Knotková

Pavla Kazdová

Odběrná místa

pobočka Na hutích 11/662, Praha 6 – Dejvice
 pobočka: Bělehradská 23/858, Praha 2

Objednávání

Při vyzvednutí na pobočce prosím napište do poznámky Vámi zvolenou pobočku

Kontaktní formulář

Provozní doba

pobočka Na hutích 11/662
pobočka Bělehradská 23/858
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
8:30 – 19:00
8:30 – 19:00
8:30 – 19:00
8:30 – 19:00
8:30 – 19:00
9:00 – 14:00
ZAVŘENO
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
8:30 – 19:00
8:30 – 19:00
8:30 – 19:00
8:30 – 19:00
8:30 – 19:00
ZAVŘENO
ZAVŘENO

Přijímání platebních karet

Doprava

Jsme oficiální prodejce značek

Zatím přepravujeme zboží pouze pomocí společnosti PPL

Cena dobírky je 30 Kč 

Způsob úhrady zboží

 • Hotově/kartou na pobočce
 • Na dobírku
 • Kartou online přes bránu gopay – zaplaťte pohodlně a bezbečně pomocí vaší platební karty
 • Převodem na účet – 269325430/0300

Variabilní symbol je číslo objednávky a dále převod standardně uhradit přes elektronické bankovnictví těchto bank. Objednávky jsou vyřízeny do 24 hodin od odeslání platby.

Způsob dopravy zboží

 • PPL

Kontaktní formulář

Revoluční novinka v péči o zuby

Naše centrum péče si pro Vás připravilo čištění zubů pomocí ultrazvukového kartáčku.

ČIŠTĚNÍ ZUBŮ ULTRAZVUKOVÝM KARTÁČKEM BEZ POUŽITÍ NARKÓZY PRO VAŠE MAZLÍKY

šetrné čištění zubů bez nutnosti pohybů a manipulací kartáčku, působí na dásně až do hloubky 12 mm,pomáhá předcházet zánětům dásní, paradentóze, tvorbě zubního kamene, zápachu a ztrátě zubů

Péče o zuby patří mezi  nejdůležitější starosti v životě zvířat

Zvířata si bohužel pusu nevyčistí a my jim v tom musíme pomoci a  to mechanickým způsobem  pomocí kartáčků ,nebo v  horších případech odstranění laserem.

Zubní kámen způsobuje zánět dásní a  zápach z tlamy. Sliny , které zvíře polyká, obsahují bakterie, vzniklé zánětem a ty díky krevnímu oběhu se dostávají do žaludku, ledvin a jater. Může dojít k selhání některých orgánů.

Ceník služeb pro psy a kočky:
Malý pes: 130,-Kč
Střední pes: 180,-Kč
Velký pes: 230,-Kč
Kočky dle náročnosti: 150 – 250,-Kč

 

VÍCE INFORMACÍ NA ČÍSLE  776 487 538

Akce

Rady a tipy

             Úprava štěňat :čím dřív, tím lépe -štěňátko je potřeba seznámit s prostředím a pomalu zvykat na doteky někoho jiného,

než je jeho páníček, proto je víc než ideální, aby jste zůstali u svého kamaráda a dodali mu odvahu.


             Úprava koček: kočka je Osobnost a některým Šelmičkám trvá déle, než péči přijmou… Je potřeba velké trpělivosti a klidného přístupu,

aby si opravdu zvykli a pak si péči užívají… Je potřeba být u svého kočičího kamaráda po celou dobu úpravy, kočka není pes,  a nepřítomnost pána je pro ně velice stresující..!


čemu prospívaj Rekondiční cvičení, wellness, mobilizační metody a aromaterapie pro zvířata:

 zlepšení oběhového a lymfatického systému, prevence svalové únavy,pomáhá odstranit svalovou ztuhlost, prospívají funkci kloubů,

 prevence natažení svalů předsportovními soutěžemi, u prostorově výrazných jedinců – zlepšení mobilizace svalů,

 po operacích – lepší rekonvalescence a navrácení do normálu, zklidnění agresivních jedinců, pro seniory – zlepšení krevního oběhu,

uvolnění a mobilizace svalů, pomáhají při blokádách páteře, prokrvení kůže, pro dobrý odpočinek, po sportovních soutěžích,

doporučuji jako prevenci před plánovanými výlety, které se dost zátěžově liší od klasických, byť dlouhých procházek, aromaterapie – pro relax a odpočinek ( bylinky mají čarovnou moc)

Děkujeme za Vaši registraci

Výsledky soutěže budou zveřejněny na naší facebookové  stránce a v E-mailu

Zaregistrujte se a získejte možnost vyhrát

 DÁRKOVÝ POUKAZ V HODNOTĚ 10 000Kč

   na nákup v našem obchodě

(soutěž potrvá do 25.6)

IMG_0955

Reklamační řád verze 2017

Wellpet s.r.o. IČO:02733277, Bělehradská 23/858, Praha 2
Všechny oprávněné reklamace našich zákazníků musí být uplatňovány se všemi náležitostmi vyplývajícími z následujících ustanovení reklamačního řádu. Pokud nebudou tyto náležitosti řádně splněny, zaniká právo na vyřízení reklamace.
Reklamace kupujícího na dodané zboží:

 1. Uplatňovat lze reklamaci pouze na zboží prokazatelně zakoupené a zaplacené u společnosti Wellpet s.r.o. Tuto skutečnost lze prokázat dodacím listem, fakturou anebo jiným platným dokladem dosvědčujícím, že zboží bylo zakoupeno a zaplaceno u společnosti Wellpet s.r.o.
 2. Reklamaci nelze uplatnit, pokud je výrobek –
  V nekompletním stavu.
  Mechanicky poškozen.
  Bez náležitých dokladů.
  Neodborně opravován.
  Bez originálního obalu (u reklamací před prodejem konečnému zákazníkovi).
  Pokud se jedná o výrobek s omezenou dobou životnosti (náplně filtrů, žárovky, zářivky) a výrobek byl zjevně používán.

V Praze 1.6.2017
Wellpet s.r.o.
IČO: 02733277
Bělehradská 23/858
120 00 Praha 2
+420 776 487 538
e-mail: [email protected]

 

Reklamační řád ke stažení zde.

1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ

1.1. Tyto obchodní podmínky (dále jen „obchodní podmínky“) společnosti  Wellpet s.r.o. se sídlem Bělehradská 23/858 Praha 2, identifikační číslo: 02733277, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 223055 (dále jen „prodávající“) upravují v souladu s ustanovením § 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále též „občanský zákoník“) vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy (dále jen „kupní smlouva“) uzavírané mezi prodávajícím a jinou fyzickou osobou (dále jen „kupující“) prostřednictvím internetového obchodu prodávajícího. Internetový obchod je prodávajícím provozován na webové stránce umístěné na internetové adrese www.wellpet.cz (dále jen „webová stránka“), a to prostřednictvím rozhraní webové stránky (dále jen „webové rozhraní obchodu“).

1.2. Obchodní podmínky byly zpracovány dle ustanovení zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění a v souladu se zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění.

1.3. Vztahy neupravené obchodními podmínkami se řídí právním řádem České republiky, zejména ustanoveními zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, a ustanoveními zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění.

1.4. Obchodní podmínky se nevztahují na případy, kdy osoba, která má v úmyslu nakoupit zboží od prodávajícího, je právnickou osobou či osobou, jež jedná při objednávání zboží v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci svého samostatného výkonu povolání. Kupujícím se pro účely těchto obchodních podmínek rozumí spotřebitel ve smyslu ust. § 419 občanského zákoníku (tj. „Spotřebitelem je každý člověk, který mimo rámec své podnikatelské činnosti nebo mimo rámec samostatného výkonu svého povolání uzavírá smlouvu s podnikatelem nebo s ním jinak jedná.“)

1.5. Ustanovení odchylná od obchodních podmínek je možné sjednat v kupní smlouvě. Odchylná ujednání v kupní smlouvě mají přednost před ustanoveními obchodních podmínek.

1.6. Ustanovení obchodních podmínek jsou nedílnou součástí kupní smlouvy. Kupní smlouva a obchodní podmínky jsou vyhotoveny v českém jazyce. Kupní smlouvu lze uzavřít v českém jazyce.

1.7. Znění obchodních podmínek může prodávající měnit či doplňovat. Tímto ustanovením nejsou dotčena práva a povinnosti vzniklá po dobu účinnosti předchozího znění obchodních podmínek.

1.8. Kupující souhlasí s použitím komunikačních prostředků na dálku při uzavírání kupní smlouvy.

1.9. Kupní smlouva, včetně obchodních podmínek, je archivována prodávajícím v elektronické podobě po www.wellpet.cz  Provozovatel: Wellpet s.r.o Bělehradská 23/858 Praha 2, identifikační číslo: 02733277 [email protected]  2 / 11 dobu stanovenou příslušnými právními předpisy a není přístupná. Jednotlivé technické kroky vedoucí k uzavření smlouvy jsou popsány v těchto obchodních podmínkách (čl. 2 a čl. 4 obchodních podmínek).

1.10. Prodávající není ve vztahu ke kupujícímu vázán žádnými kodexy chování ve smyslu ustanovení § 1826 odst. 1 písm. e) občanského zákoníku.

2. UŽIVATELSKÝ ÚČET

2.1. Na základě registrace kupujícího provedené na webové stránce může kupující přistupovat do svého uživatelského rozhraní. Ze svého uživatelského rozhraní může kupující provádět objednávání zboží (dále jen „uživatelský účet“). V případě, že to webové rozhraní obchodu umožňuje, může kupující provádět objednávání zboží též bez registrace přímo z webového rozhraní obchodu.

2.2. Při registraci na webové stránce a při objednávání zboží je kupující povinen uvádět správně a pravdivě všechny údaje. Údaje uvedené v uživatelském účtu je kupující při jakékoliv jejich změně povinen aktualizovat. Údaje uvedené kupujícím v uživatelském účtu a při objednávání zboží jsou prodávajícím považovány za správné.

2.3. Přístup k uživatelskému účtu je zabezpečen uživatelským jménem a heslem. Kupující je povinen zachovávat mlčenlivost ohledně informací nezbytných k přístupu do jeho uživatelského účtu.

2.4. Kupující není oprávněn umožnit využívání uživatelského účtu třetím osobám.

2.5. Prodávající může zrušit uživatelský účet, a to zejména v případě, kdy kupující svůj uživatelský účet déle než 360 dnů nevyužívá, či v případě, kdy kupující poruší své povinnosti z kupní smlouvy (včetně obchodních podmínek).

2.6. Kupující bere na vědomí, že uživatelský účet nemusí být dostupný nepřetržitě, a to zejména s ohledem na nutnou údržbu hardwarového a softwarového vybavení prodávajícího, popř. nutnou údržbu hardwarového a softwarového vybavení třetích osob.

3. SDĚLENÍ PŘED UZAVŘENÍM SMLOUVY

3.1. Wellpet s.r.o.  sděluje před tím, než spotřebiteli učiní závaznou nabídku v souladu s ust. § 1820 a ust. § 1811 občanského zákoníku následující:

3.1.1. náklady na prostředky komunikace na dálku se neliší od základní sazby 3.1.2. náklady vzniklé kupujícímu při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy si hradí kupující sám

3.1.3. prodávající nepožaduje od spotřebitele zaplacení zálohy nebo jiné obdobné platby 3.1.4. prodávající neuzavírá smlouvy, jejichž předmětem je opakované plnění či smlouvy na dobu neurčitou

3.1.5. webové rozhraní obchodu obsahuje informace o zboží a popis jeho hlavních vlastností 3.1.6. ceny zboží jsou uvedeny na webovém rozhraní včetně daně z přidané hodnoty a všech souvisejících poplatků stanovených zákonem,

3.1.7. náklady na dodání zboží uvedené ve webovém rozhraní obchodu platí pouze v případech, kdy je zboží dodáváno v rámci území České republiky

3.1.8. práva vznikající z vadného plnění, jakož i další podmínky pro uplatňování těchto práv, jsou upraveny v těchto obchodních podmínkách a v reklamačním řádu. Reklamační řád je jako dokument ke stažení na webovém rozhraní.

3.1.9. záruku za jakost prodávající poskytuje pouze v případech, kdy je na prodávaném zboží, na jeho obalu, v návodu připojenému ke zboží nebo v reklamě v souladu s jinými právními předpisy uvedena doba, po kterou lze věc použít. V takovém případě začíná záruční doba plynout dnem převzetí zboží kupujícím. Záruční doba se prodlužuje o dobu, po kterou kupující nemohl zboží používat z důvodu jeho záruční opravy.

3.1.10. kupující má právo od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu ve lhůtě čtrnácti dnů, jež běží ode dne převzetí zboží a v případě smlouvy, jejímž předmětem je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, je kupující oprávněn od smlouvy odstoupit ve lhůtě čtrnácti dnů ode dne převzetí poslední dodávky zboží. Lhůta pro odstoupení se považuje za zachovanou, pokud spotřebitel v jejím průběhu odešle oznámení, že od smlouvy odstupuje. Bližší podmínky využití práva na odstoupení jsou uvedeny v čl. 8 obchodních podmínek.

3.1.11. kupující nemůže odstoupit od smlouvy – o dodávce zboží, jehož cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli prodávajícího a k němuž může dojít během lhůty pro odstoupení, – o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu, – o dodávce zboží, které podléhá rychlé zkáze, jakož i zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím, – o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které kupující z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit.

3.1.12. v případě odstoupení od smlouvy ponese kupující náklady spojené s navrácením zboží a jde-li o smlouvu uzavřenou prostřednictvím prostředku komunikace na dálku, náklady za navrácení zboží, jestliže toto zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou.

4. UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY

 4.1. Webové rozhraní obchodu obsahuje informace o zboží, a to včetně uvedení cen jednotlivého zboží a nákladů za navrácení zboží, jestliže toto zboží ze své podstaty nemůže být navráceno obvyklou poštovní cestou. Ceny zboží jsou uvedeny včetně daně z přidané hodnoty a všech souvisejících poplatků. Ceny zboží zůstávají v platnosti po dobu, kdy jsou umístěny ve webovém rozhraní obchodu. Tímto ustanovením není omezena možnost prodávajícího uzavřít kupní smlouvu za individuálně sjednaných podmínek.

4.2. Pro objednání zboží „vloží“ kupující objednávané zboží do elektronického nákupního košíku webového rozhraní obchodu a vyplní objednávkový formulář ve webovém rozhraní obchodu. Objednávkový formulář obsahuje zejména informace o:

4.2.1. objednávaném zboží – označení zboží, popis jeho hlavních vlastností

4.2.2. ceně zboží, případně způsobu jejího výpočtu, včetně všech daní a poplatků,

4.2.3. způsobu úhrady kupní ceny zboží (způsob platby), údaje o požadovaném způsobu doručení objednávaného zboží a

4.2.4. informace o nákladech spojených s dodáním zboží

4.2.5. základní údaje ke kupujícímu (jméno, příjmení, e-mail, telefon), jež je kupující pro úspěšné dokončení objednávky povinen vyplnit

4.2.6. obchodní podmínky ke stažení či k vytištění (dále společně jen jako „objednávka“).

4.3. V rámci procesu objednání zboží se kupující pohybuje prostřednictvím volby (tlačítka) „pokračovat v objednávce“, či volby (tlačítka) „zpět“. Před zasláním objednávky prodávajícímu je prostřednictvím volby „zpět“ kupujícímu umožněno zkontrolovat a měnit údaje, které do objednávky kupující vložil, zejména měnit zboží, dopravu nebo způsob úhrady, a to i s ohledem na možnost kupujícího zjišťovat a opravovat chyby vzniklé při zadávání dat do objednávky. Objednávku odešle kupující prodávajícímu kliknutím na volbu (tlačítko) „Objednat“. Údaje uvedené v objednávce jsou prodávajícím považovány za správné. Prodávající neprodleně po obdržení objednávky toto obdržení kupujícímu potvrdí elektronickou poštou, a to na adresu elektronické pošty kupujícího uvedenou v uživatelském účtu či v objednávce (dále jen „elektronická adresa kupujícího“).

4.4. Prodávající je vždy oprávněn v závislosti na charakteru objednávky (množství zboží, výše kupní ceny, předpokládané náklady na dopravu) požádat kupujícího o dodatečné potvrzení objednávky (například písemně či telefonicky). Nedojde-li ze strany kupujícího k dodatečnému potvrzení objednávky, vyhrazuje si prodávající právo objednávku kupujícího zrušit.

4.5. Smluvní vztah mezi prodávajícím a kupujícím vzniká doručením oznámení o přijetí objednávky (akceptací), jež je prodávajícím zasláno kupujícímu elektronickou poštou, a to na elektronickou adresu kupujícího. Oznámením o přijetí objednávky je kupní smlouvou uzavřena, není –li v oznámení vyžadováno ze strany prodávajícího dodatečné potvrzení ve smyslu č.4.4 těchto obchodních podmínek. V takovém případě je kupní smlouva uzavřena až dodatečným potvrzením objednávky ze strany kupujícího.

4.6. Kupní smlouvou se prodávající zavazuje, že kupujícímu odevzdá zboží, které je předmětem koupě, jakož i doklady, které se ke zboží vztahují a umožní kupujícímu nabýt vlastnické právo ke zboží, a kupující se zavazuje, že zboží převezme a zaplatí prodávajícímu kupní cenu.

4.7. Prodávající splní povinnost odevzdat zboží kupujícímu, umožní-li mu nakládat se zbožím v místě plnění a včas mu to oznámí.

4.8. Má-li prodávající zboží odeslat, odevzdá prodávající zboží kupujícímu předáním prvnímu dopravci k přepravě pro kupujícího a umožní kupujícímu uplatnit práva z přepravní smlouvy vůči dopravci.

4.9. Čl. 4.8. obchodních podmínek se použije pouze tehdy, pokud dopravce určil kupující, aniž mu byl prodávajícím nabídnut. V opačném případě je zboží kupujícímu odevzdáno, až mu jej dopravce předá.

4.10. Kupující nabývá vlastnické právo ke zboží teprve úplným zaplacením kupní ceny.

4.11. Prodávající odevzdá kupujícímu předmět koupě v ujednaném množství, jakosti a provedení. Nejsou-li jakost a provedení ujednány, plní prodávající v jakosti a provedení vhodných pro účel patrný ze smlouvy; jinak pro účel obvyklý.

4.12. Dodá-li prodávající větší množství zboží, než bylo ujednáno, je kupní smlouva uzavřena i na přebytečně množství, ledaže je kupující bez zbytečného odkladu odmítl.

4.13. Není-li ujednáno, jak má být zboží zabaleno, zabalí prodávající zboží podle zvyklostí; nejsou-li, pak způsobem potřebným pro uchování zboží a jeho ochranu. Stejným způsobem opatří prodávající zboží pro přepravu.

4.14. Vyplývá-li ze smlouvy nebo z povahy předmětu koupě, že množství je určeno jen přibližně, určí přesné množství prodávající.

5. CENA ZBOŽÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY

5.1. Cenu zboží dle kupní smlouvy a případné náklady spojené s dodáním zboží může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

 • v hotovosti v prodejně Wellpet
 • bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 269325430/0300, vedený u společnosti ČSOB, (dále jen „účet prodávajícího“);
 • bezhotovostně prostřednictvím platebního systému GOPAY;
 • bezhotovostně platební kartou;

5.2. Společně s kupní cenou je kupující povinen zaplatit prodávajícímu také případné náklady spojené s balením a dodáním zboží ve smluvené výši, jejichž přesná výše se odvíjí od způsobu dodání (doručení) zboží zvoleného kupujícímu a od způsobu úhrady kupní ceny zboží zvolené kupujícím a je kupujícímu sdělena nejpozději před odesláním objednávky.

5.3. Prodávající nepožaduje od kupujícího zálohu či jinou obdobnou platbu. Tímto není dotčeno ustanovení čl. 5.6 obchodních podmínek ohledně povinnosti uhradit zálohu na zboží až do výše kupní ceny zboží předem.

5.4. V případě platby v hotovosti  je kupní cena splatná při převzetí zboží. V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná do 5 pracovních dnů od uzavření kupní smlouvy.

5.5. V případě bezhotovostní platby je kupující povinen uhradit kupní cenu zboží společně s uvedením variabilního symbolu platby. V případě bezhotovostní platby je závazek kupujícího uhradit kupní cenu splněn okamžikem připsání příslušné částky na účet prodávajícího.

5.6. Prodávající je oprávněn, zejména v případě, že ze strany kupujícího nedojde k dodatečnému potvrzení objednávky (čl. 4.4 obchodních podmínek), požadovat uhrazení zálohy na zboží až do výše celé kupní ceny ještě před odesláním zboží kupujícímu.

5.7. Případné slevy z ceny zboží poskytnuté prodávajícím kupujícímu nelze vzájemně kombinovat.

5.8. Je-li to v obchodním styku obvyklé nebo je-li tak stanoveno obecně závaznými právními předpisy, vystaví prodávající ohledně plateb prováděných na základě kupní smlouvy kupujícímu daňový doklad – fakturu. Prodávající je plátcem daně z přidané hodnoty. Daňový doklad – fakturu vystaví prodávající kupujícímu po uhrazení ceny zboží a doručí ji kupujícímu fyzicky společně s objednaným zbožím.

5.9. Při zadání vyzvednutí a platby objednaného zboží na prodejně je zboží rezervováno následujících 10 pracovních dní, poté se rezervace/objednávka ruší. V případě zaplacení zálohy za objednávku předem, je tato doba 20 pracovních dní, poté se objednávka ruší a záloha propadá prodejci.

5.10. Slevy uvedené na webových stránkách se nevztahují na kamennou prodejnu

 

6. PRÁVA Z VADNÉHO PLNĚNÍ

6.1. Práva a povinnosti smluvních stran ohledně práv z vadného plnění, včetně záruky za jakost, se řídí příslušnými obecně závaznými právními předpisy (zejména ustanoveními § 1914 až 1925, § 2095 až 2117 a § 2161 až 2174 občanského zákoníku).

6.2. Požádá-li o to Kupující, potvrdí mu Prodávající v písemné formě, v jakém rozsahu a po jakou dobu trvají povinnosti Prodávajícího v případě vadného plnění (dále jen „potvrzení“). Prodávající v potvrzení uvede i své jméno, sídlo a identifikační údaj. Nebrání-li tomu povaha věci, lze potvrzení nahradit dokladem o zakoupení věci obsahujícím shora uvedené údaje.

6.3. Kupující je oprávněn uplatnit právo z vady, která se vyskytne u spotřebního zboží v době dvaceti čtyř měsíců. V případě koupě již použitého spotřebního zboží, je kupující oprávněn právo z vady, která se u zboží vyskytne, uplatnit ve lhůtě 12 měsíců. Je-li na prodávané věci, na jejím obalu, v návodu připojeném k věci nebo v reklamě v souladu s jinými právním předpisy uvedena doba, po kterou lze věc použít, použijí se ustanovení Občanského zákoníku o záruce za jakost.

6.4. Prodávající odpovídá kupujícímu, že zboží při převzetí nemá vady. Zejména prodávající odpovídá kupujícímu, že v době, kdy kupující zboží převzal:

6.4.1. má zboží vlastnosti, které si strany ujednaly, a chybí-li ujednání, má takové vlastnosti, které prodávající nebo výrobce popsal nebo které kupující očekával s ohledem na povahu zboží a na základě reklamy jimi prováděné,

6.4.2. se zboží hodí k účelu, který pro jeho použití prodávající uvádí nebo ke kterému se zboží tohoto druhu obvykle používá,

6.4.3. zboží odpovídá jakostí nebo provedením smluvenému vzorku nebo předloze, byla-li jakost nebo provedení určena podle smluveného vzorku nebo předlohy,

6.4.4. je zboží v odpovídajícím množství, míře nebo hmotnosti a

6.4.5. zboží vyhovuje požadavkům právních předpisů.

6.5. Odpovědnost prodávajícího za vady zboží je vyloučena u zboží prodávaného za nižší cenu na vadu, pro kterou byla nižší cena ujednána, na opotřebení zboží způsobené jeho obvyklým užíváním, u použitého zboží na vadu odpovídající míře používání nebo opotřebení, kterou zboží mělo při převzetí kupujícím, nebo vyplývá-li to z povahy zboží.

6.6. Projeví-li se vada v průběhu šesti měsíců od převzetí, má se za to, že zboží bylo vadné již při převzetí. Kupující je oprávněn uplatnit právo z vady, která se vyskytne u spotřebního zboží v době dvaceti čtyř měsíců od převzetí.

6.7. Právo kupujícího z vadného plnění zakládá vada, kterou má zboží při přechodu nebezpečí škody na kupujícího, byť se projeví až později. Právo kupujícího založí i později vzniklá vada, kterou prodávající způsobil porušením své povinnosti. Kupující zboží podle možnosti prohlédne co nejdříve po přechodu nebezpečí škody na zboží a přesvědčí se o jeho vlastnostech a množství. Odesílá-li prodávající zboží, může kupující odložit prohlídku do doby, kdy je zboží dopraveno do místa určení. 6.8. Práva z vadného plnění uplatňuje kupující u prodávajícího osobně na kterékoliv prodejně prodávajícího uvedené na www.superzoo.cz, telefonicky na tel. čísle: +420 776 487 538 prostřednictvím elektronické pošty na adrese: [email protected] případě poštou na adrese Bělehradská 23/858, Praha 2. Je-li v potvrzení vystaveném dle čl. 6.2 obchodních podmínek uvedena jiná osoba určená k opravě, která je v místě prodávajícího nebo v místě pro kupujícího bližším, uplatní kupující právo na opravu u toho, kdo je určen k provedení opravy.

6.9. Za okamžik uplatnění reklamace se považuje okamžik, kdy je prodávajícímu oznámen výskyt vady a uplatněno právo z vadného plnění koupeného zboží.

6.10. Nemá-li věc vlastnosti stanovené v čl. 6.4 obchodních podmínek, může kupující požadovat i dodání nového zboží bez vad, pokud to není vzhledem k povaze vady nepřiměřené, ale pokud se vada týká pouze součásti zboží, může kupující požadovat jen výměnu součásti; není-li to možné, může odstoupit od smlouvy. Je-li to však vzhledem k povaze vady neúměrné, zejména lze-li vadu odstranit bez zbytečného odkladu, má kupující právo na bezplatné odstranění vady. Právo na dodání nového zboží, nebo výměnu součásti má kupující i v případě odstranitelné vady, pokud nemůže zboží řádně užívat pro opakovaný výskyt vady po opravě nebo pro větší počet vad. V takovém případě má kupující i právo od smlouvy odstoupit. Neodstoupí-li kupující od smlouvy nebo neuplatní-li právo na dodání nového zboží bez vad, na výměnu jeho součásti nebo na opravu zboží, může požadovat přiměřenou slevu. Kupující má právo na přiměřenou slevu i v případě, že mu prodávající nemůže dodat nové zboží bez vad, vyměnit jeho součást nebo zboží opravit, jakož i v případě, že prodávající nezjedná nápravu v přiměřené době nebo že by zjednání nápravy kupujícímu působilo značné obtíže. Kupující má rovněž nárok na dodání chybějícího zboží, či jeho části.

6.11. Právo z vadného plnění kupujícímu nenáleží, pokud kupující před převzetím zboží věděl, že zboží má vadu, anebo pokud kupující vadu sám způsobil.

6.12. Práva a povinnosti stran související s odpovědností prodávajícího za vady upravuje podrobně reklamační řád prodávajícího.

7. PŘEPRAVA A DODÁNÍ ZBOŽÍ

7.1. V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

7.2. Je-li prodávající podle smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.

7.3. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

7.4. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

7.5. Další práva a povinnosti stran při přepravě zboží mohou upravit zvláštní dodací podmínky prodávajícího, jsou-li prodávajícím vydány a reklamační řád.

7.6. Zboží je kupujícímu dodáno za cenu smluvenou v době objednání zboží. Tato cena je uvedena v objednávce a v potvrzení obdržení objednávky zaslané kupujícímu a je splatná společně s kupní cenou.

7.7. Náklady spojené s balením zboží jsou kupujícímu účtovány za cenu smluvenou v době objednání zboží. Tato cena je uvedena v objednávce a v potvrzení obdržení objednávky zaslané kupujícímu a je splatná společně s kupní cenou.

7.8. Při zvolení dopravy zboží společností PPL je zboží kupujícímu dodáno za standardních podmínek v době 3-5 dnů. V období svátků, Vánoc apod. může být dodací doba delší.

7.9. Při zvolení dopravy zboží společností Česká pošta je zboží kupujícímu dodáno za standardních podmínek v době 3-5 dnů. V období svátků, Vánoc apod. může být dodací doba delší.

7.10. Od chvíle, kdy společnost Wellpet s.r.o. předá zboží dopravci (PPL, Česká pošta), nese za zboží odpovědnost právě dopravce

7.11. Společnost Wellpet s.r.o. a její domluvení dopravci dodávají zboží pouze v rámci České republiky.

8. PRÁVO SPOTŘEBITELE ODSTOUPIT OD SMLOUVY

8.1. Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu, od kupní smlouvy o dodávce zboží, které podléhá rychlé zkáze, jakož i zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím, od kupní smlouvy o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit a od kupní smlouvy o dodávce zvukové nebo obrazové nahrávky nebo počítačového programu, pokud porušil jejich původní obal.

8.2. Nejedná-li se o případ uvedený v čl. 8.1 obchodních podmínek, má kupující v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží, přičemž v případě, že předmětem kupní smlouvy je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, běží tato lhůta ode dne převzetí poslední dodávky zboží. Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu odesláno ve lhůtě uvedené v předchozí větě. Pro odstoupení od kupní smlouvy může kupující využit vzorový formulář poskytovaný prodávajícím, jenž tvoří přílohu obchodních podmínek. Odstoupení od kupní smlouvy může kupující předat osobně na prodejně prodávajícího uvedené na www.wellpet.cz , zaslat na adresu provozovny a sídla prodávajícího (Bělehradská 23/858, Praha 2, 120 00) či zaslat prostřednictvím elektronické pošty na adresu prodávajícího [email protected]

8.3. V případě odstoupení od kupní smlouvy dle čl. 8.2 obchodních podmínek se kupní smlouva od počátku ruší. Zboží musí být prodávajícímu vráceno bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od smlouvy, prodávajícímu. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou.

8.4. V případě odstoupení od smlouvy dle čl. 8.2 obchodních podmínek vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího do čtrnácti (14) dnů od ode dne navrácení zboží či prokázání, že zboží bylo odesláno, a to stejným způsobem, jakým je prodávající od kupujícího přijal. Prodávající je taktéž oprávněn vrátit plnění poskytnuté kupujícím již při vrácení zboží kupujícím či jiným způsobem, pokud s tím kupující bude souhlasit a nevzniknou tím kupujícímu další náklady. Peněžní prostředky mohou být vráceny i prostřednictvím zápočtu oproti nové faktuře v případě dalšího nákupu u prodávajícího. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží vrátí nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal.

8.5. Nárok na úhradu škody vzniklé na zboží je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.

8.6. Práva a povinnosti stran při odstoupení od smlouvy uzavřené mezi prodávajícím a kupujícím distančním způsobem upravuje podrobně reklamační řád prodávajícího.

8.7. Je-li společně se zbožím poskytnut kupujícímu dárek, je darovací smlouva mezi prodávajícím a kupujícím uzavřena s rozvazovací podmínkou, že dojde-li k odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, pozbývá darovací smlouva ohledně takového dárku účinnosti a kupující je povinen spolu se zbožím prodávajícímu vrátit i poskytnutý dárek.

9. DALŠÍ PRÁVA A POVINNOSTI SMLUVNÍCH STRAN

9.1. Do doby převzetí zboží kupujícím je prodávající oprávněn kdykoliv od kupní smlouvy odstoupit. V takovém případě vrátí prodávající kupujícímu kupní cenu bez zbytečného odkladu, a to bezhotovostně na účet určený kupujícím.

10. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

10.1. Prodávající postupuje při nakládání s osobními údaji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů (dále také ZOOU), zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, zákonem č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů, v platném znění a v souladu s dalšími platnými právními předpisy.

10.2. Prodávající nakládá s osobními údaji k účelům stanovených zákonem, popř. k účelům, s nimiž kupující předem souhlasil. S osobními údaji je nakládáno po dobu nutnou stanovenou právními předpisy nebo v souladu s nimi.

10.3. Kupující souhlasí se zpracováním a shromažďováním těchto svých osobních údajů: jméno a příjmení, adresa bydliště, adresa elektronické pošty, telefonní číslo a informace o zvířatech (jméno, stáří, druh, rasa), které kupující poskytl dobrovolně prodávajícímu (dále společně vše jen jako „osobní údaje“).

10.4. Kupující souhlasí se zpracováním a shromažďováním osobních údajů prodávajícím, a to pro účely realizace práv a povinností z kupní smlouvy, pro účely vzájemné komunikace smluvních stran a pro účely vedení uživatelského účtu. Nezvolí-li kupující jinou možnost, souhlasí se zpracováním osobních údajů prodávajícím také pro účely zasílání informací a obchodních sdělení kupujícímu. Souhlas se zpracováním osobních údajů v celém rozsahu dle tohoto článku není podmínkou, která by sama o sobě znemožňovala uzavření kupní smlouvy.

10.5. Kupující bere na vědomí, že je povinen své osobní údaje (při registraci, ve svém uživatelském účtu, při objednávce provedené z webového rozhraní obchodu) uvádět správně a pravdivě a že je povinen bez zbytečného odkladu informovat prodávajícího o změně ve svých osobních údajích.

10.6. Zpracováním a shromažďováním osobních údajů kupujícího může prodávající pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Kupující bere na vědomí, že prodávající může předat osobní údaje třetím osobám v případech, kdy je to uloženo nebo umožněno zákonem. Kupující souhlasí se zpřístupněním osobních údajů osobám dopravujících zboží. Kupující taktéž souhlasí s tím, že osobní údaje mohou být prodávajícím za účelem zasílání obchodních sdělení předávány společnostem, jež tvoří s prodávajícím holding nebo se nacházejí ve vztahu obdobném. Nesouhlas s tímto předáváním musí kupující vyjádřit písemně.

10.7. Kupující zároveň výslovně souhlasí s tím, aby prodávající poskytl adresu elektronické pošty kupujícího portálu heureka.cz, jejímž prostřednictvím bude kupujícímu zaslán po uskutečnění …………………………………………………………………………………………………………………………………….

10.8. Osobní údaje budou zpracovávány a shromažďovány po dobu neurčitou. Osobní údaje budou zpracovávány v elektronické podobě automatizovaným způsobem nebo v tištěné podobě neautomatizovaným způsobem.

10.9. Kupující potvrzuje, že poskytnuté osobní údaje jsou přesné a že byl poučen o tom, že se jedná o dobrovolné poskytnutí osobních údajů.

10.10.V případě, že by se kupující domníval, že prodávající nebo zpracovatel (čl. 10.6. obchodních podmínek) provádí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života kupujícího nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, může:

10.10.1. požádat prodávajícího nebo zpracovatele o vysvětlení,

10.10.2. požadovat, aby prodávající nebo zpracovatel odstranil takto vzniklý stav.

10.11.Je-li žádost kupujícího dle předchozího odstavce shledána oprávněnou, správce nebo zpracovatel neprodleně odstraní závadný stav. O vyřízení žádosti je kupující bez zbytečného odkladu prodávajícím informován.

10.12.Požádá-li kupující o informaci o zpracování svých osobních údajů, je mu prodávající povinen tuto informaci předat. Prodávající má právo za poskytnutí informace podle předchozí věty požadovat přiměřenou úhradu nepřevyšující náklady nezbytné na poskytnutí informace.

10.13.Zpracované a shromažďované osobní údaje je možno na základě písemné žádosti kupujícího odstranit, pokud jejich účel užití v souladu s těmito obchodními podmínkami či smluvním vztahem založeným mezi prodávajícím a kupujícím již pominul i podle ZOOU.

10.14. Vyřizování žádosti dle čl. 10.9. obchodních podmínek, dotazů či připomínek k ochraně osobních údajů zajišťuje prodávající na adrese elektronické pošty: [email protected].

11. ZASÍLÁNÍ OBCHODNÍCH SDĚLENÍ A UKLÁDÁNÍ COOKIES

 11.1. Kupující souhlasí se zasíláním informací souvisejících se zbožím, službami nebo společností či obchodním závodem prodávajícího na elektronickou adresu kupujícího i prostřednictvím SMS na kupujícím prodávajícímu sdělené telefonní číslo a dále souhlasí se zasíláním jak obchodních sdělení prodávajícího o jeho zboží a službách, tak obchodních sdělení o zboží a službách třetích stran na elektronickou adresu kupujícího ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů i prostřednictvím SMS na kupujícím prodávajícímu sdělené telefonní číslo. Kupující může souhlas podle předchozí věty kdykoli písemně odvolat.

11.2. Kupující souhlasí s ukládáním tzv. cookies na jeho počítač. V případě, že je nákup na webové stránce možné provést a závazky prodávajícího z kupní smlouvy plnit, aniž by docházelo k ukládání tzv. cookies na počítač kupujícího, může kupující souhlas podle předchozí věty kdykoliv písemně odvolat .

12. PRODEJ VETERINÁRNÍCH DIET

12.1. Při koupi veterinárních diet zákazník deklaruje potvrzením objednávky, že je seznámen se zdravotním stavem zvířete, pro které je dieta kupována. Tudíž zakupuje druh zboží schválené veterinářem daného zvířete, pro které je zboží určeno.

12.2. Nakládání (dávkování diet zvířeti) s dietami by měl zákazník konzultovat se svým veterinárním lékařem, prodávající se distancuje od jakéhokoliv odpovědnosti za nakládání s prodanými dietami.

12.3. Pokud by chtěl zákazník konzultovat nebo si není jistý správnosti veterinární diety pro zvíře, které ji bude požívat, měl by se poradit se svým veterinárním lékařem a pečlivě dodržovat jím stanovené postupy a dávkování.

13. Zákon o ochraně osobních údajů GDPR

13.1. Veškeré osobní údaje a informace, které zákazník/klient poskytne firmě Wellpet s.r.o., nebudou nikde zveřejňovány ani poskytnuty dalším subjektům.

13.2. Pokud bude chtít zákazník/klient/registrovaný zákazník vymazat veškeré nebo část informací, které o něm firma Wellpet s.r.o. získala, kontaktuje firmu na mailové adrese: [email protected] nebo na telefonním čísle 222 957 007.

13.3. Pověřenec pro ochranu osobních údajů je jednatel firmy Tomáš Horský

14. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

14.1. Mimosoudní vyřizování stížností spotřebitelů zajišťuje prodávající prostřednictvím elektronické adresy [email protected] Informaci o vyřízení stížnosti kupujícího zašle prodávající na elektronickou adresu kupujícího.

14.2. Prodávající je oprávněn k prodeji zboží na základě živnostenského oprávnění. Živnostenskou kontrolu provádí v rámci své působnosti příslušný živnostenský úřad. Dozor nad oblastí ochrany osobních údajů vykonává Úřad pro ochranu osobních údajů. Česká obchodní inspekce vykonává ve vymezeném rozsahu mimo jiné dozor nad dodržováním zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů.

14.3. V případě, že dojde mezi prodávajícím a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, má spotřebitel v souladu s § 20d a násl. zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu, tj. může podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, e-mail: [email protected] Web: adr.coi.cz. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz

14.4. Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

14.5. Pokud vztah založený kupní smlouvou obsahuje mezinárodní (zahraniční) prvek, pak strany sjednávají, že vztah se řídí českým právem. Tímto nejsou dotčena práva spotřebitele vyplývající z obecně závazných právních předpisů.

14.6. Je-li některé ustanovení obchodních podmínek neplatné nebo neúčinné, nebo se takovým stane, namísto neplatných ustanovení nastoupí ustanovení, jehož smysl se neplatnému ustanovení co nejvíce přibližuje. Neplatností nebo neúčinností jednoho ustanovení není dotknutá platnost ostatních ustanovení.

14.7. Přílohu obchodních podmínek tvoří vzorový formulář pro odstoupení od kupní smlouvy.

14.8. Kupující je povinen seznámit se s těmito obchodními podmínkami již před uskutečněním koupě zboží. Zasláním objednávky prodávajícímu kupující potvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem, jejich obsah je mu znám a že s jejich zněním výslovně souhlasí.

14.9. Tyto obchodní podmínky jsou nedílnou součástí uzavřené kupní smlouvy.

14.10.Obchodní podmínky jsou platné a účinné od 20.05.2018

 

Obchodní podmínky ke stažení zde.

Reklamační řád zde.

Nejnovější produkty

Nejprodávanější produkty

Foot protect ochranná emulze na tlapky

Foot protect je ochranná emulze nové generace určená k dlouhodobé péči o tlapky vašeho psa nebo kočky. Je vhodná pro běžné používání i pro extrémní prostředí, jako je solný sněhový roztok nebo rozpálený asfalt.

Funky Dog

Nové Valentýnské motýlci, 30% z prodeje pro útulky. Motýlci sluší i pomáhají.

Beaphar No Stress Spot On pro kočky

Přípravek ke snížení stresu a zklidnění koček. Beaphar No Stress Spot On je vhodný pro všechna plemena a věkové kategorie koček. Snižuje stres u koček a udržuje je v klidu. Různé druhy

Trixie Fernhaltspray – zákazový sprej

Sprej odpozuje psy a kočky z míst kde nechceme, aby se nacházeli. Přípravkem ošetřená místa psy a kočky odpozují.

Canvit senior

Pro stárnoucí a staré psy, zvyšuje obranyschopnost, zlepšuje trávení a kvalitu srsti. Různé druhy

Canvit Chondro pro psy

Obsahuje glukosamin a chondroitin pro výživu kloubní chrupavky, vitamín C a kolagen pro zlepšení pohyblivosti, silné šlachy a vazy.

Canvit Snacks Immunity

Poloměkký funkční pamlsek pro psy se zvýšenými požadavky na imunitu. Obsahuje přírodní látky a vitamíny k posílení obranyschopnosti organismu

Canvit Cat Health Care Snack Urinary

Příjemně zvlhčená funkční pochoutka pro kočky. Obohacená kopřivou, brusinkou a břízou převislou, které pomáhají předcházet zánětu a podporují zdraví močových cest.

+420 776 487 538
+420 222 957 007

Na Hutích 11, Praha 6
Dejvice, 160 00

+420 776 487 538
+420 222 957 007

Na Hutích 11, Praha 6
Dejvice, 160 00

Versele Laga Prestige Parrot Loro Parque

Obsahující všechny potřebné vitamíny, aminokyseliny a minerály. Směs African Parrot Loro Parque Je vynikající náhradou přírodní potravy pro větší druhy afrických papoušků.

Avicentra Classic Menu velký papoušek

Avicentra Velký papoušek Classic menu je základní krmná směs pro amazoňaky, žaky, ary, kakadů a další velké papoušky.

Versele Laga Prestige Premium Budgies

Prestige Budgies je kompletní směs pro všechny malé papoušky a andulky. Prestige Budgies je vyrobeno jen z těch nejkvalitnějších surovin a obsahuje velmi pestrou nabídku semen a zrn, které jsou opravdovou lahůdkou.

Avicentra Deluxe kanár

Kompletní krmivo pro kanáry. Výběrová směs zrnin pro kanárky obohacená o extrudované krmivo a vitamínové perly.

Versele Laga Prestige Premium Tropical Finches

Versele-Laga Prestige Tropical Finches je klasický mix krmivo pro tropické pěnkavy. Recept byl vyvinut společně s chovatelé a veterináři, aby splňovaly zvláštní výživové požadavky tropických pěnkav a může pomoci udržet vašeho domácího mazlíčka v tip-top stavu.

Avicentra minerální kámen pro papoušky – velký

 Doplňkové krmivo pro papoušky.

Animal fruit pro papoušky

100% přírodní produkt bez přidané vody, cukru, barviv, stabilizátorů, antioxidantů a jiných umělých látek,které zvířatům, a zvláště papouškům, a mláďatům velice zatěžují organismus

Cunipic Budgies – Andulka

Cunipic Budgies je kompletní krmivo bohaté na vitaminy a proteiny, speciálně vyvinuté pro nejvyšší kvalitu krmiva pro andulky. Obsahuje 6 druhů semínek.

Apetit ptačí písek

Písek plní v kleci několik úkolů: zvyšuje hygienu prostředí, napomáhá trávení, je zdrojem cenných minerálních látek.

Vitakraft Salat Mix

Vogel Salat Mix je vyroben z ekologicky čistých horských bylin, sušených šetrným postupem pro zachování všech přírodních vitamínů. Doplňkové krmivo pro ptáky.

Cunipic Canaries complete food

Kompletní krmivo, bohaté na sacharidy a bílkoviny, speciálně vyvinut našimi odborníky na výživu, aby byla zaručena maximální kvalitu krmiva pro Canary.

AVICENTRA Proso červené

Doplňkové krmivo pro exoty. Zajistěte dostatek pitné vody a zkrmujte dle potřeby ptáků.

Krmení pro jezírkové ryby

Kombinované krmivo ve formě plovoucích pelet určené pro studenovodní okrasné ryby. Vhodné zvláště pro střední a velké druhy ryb.

Preventin, prevence

Přípravek proti většině parazitických a plísňových onemocnění. Používá se jako prevence při přidávání nových rybek, dezinfekce rostlin. Je neškodný pro ryby i rostliny.

Multimedikal

Kombinované léčivo se širokým spektrem účinnosti. Působí proti plísním, vnějším parazitům a bakteriálním onemocněním.

Prázdninové krmivo

Dlouhotrvající koncentrované krmivo pro použití při delší nepřítomnosti (např. dovolená).

Akvaregulátor

Akvaregulátor je stabilizující roztok pro úpravu čerstvé vody.
Váže těžké kovy obsažené v čerstvé vodě.

Prodac – Tablet

Tabletované kompletní krmivo pro okrasné rybky ve Vašem akváriu, zvláště určené pro ryby přijímající potravu ze dna.

Prodac – Baby

Kvalitní krmivo ve formě mikro-vloček pro okrasné rybky ve Vašem akváriu, zvláště pro potěr a mladé ryby v růstu.

Brit Animals

Krmiva Brit Animals jsou vyrobena z chemicky neošetřených ingrediencí dodávaných ve vysoké kvalitě. Moderní výrobní proces zaručuje přesné dávkování a deklarované hladiny esenciálních vitamínů a výživných látek. Různé druhy

Avicentra Vojtěškové kroužky

Výborná pochoutka pro všechny druhy hlodavců.

Pamlsky Drops

Doplňkové krmivo pro hlodavce obohacené lecithinem.

Nutrin Complete

Kompletní krmivo Nutrin Complete je vyváženým zdrojem veškerých potřebných živin, vitamínů a minerálů. Příznivě působí na imunitní a detoxikační funkce organismu

Bylinková zahrada

Doplňkové krmivo pro hlodavce. JR Farm směs Bylinková zahrada  je zdravé surové krmivo pro každý den.

Stonky topinamburu

Doplňkové krmivo pro zakrslé králíky, morčata, potkany, křečky, myši, činčily a osmáky.

Klece

Univerzální klece, která se hodí pro všechny drobné hlodavce.

Pamlsky

Měsíček lékařský, červená řepa, goji, jablka sušená

Pet´s Dream Paper Pure

Podestýlka – pelety ze 100% recyklovaných papírových vláken pro králíky, kočky, fretky a jiná drobná domácí zvířata. Tyto pelety jsou šetrné k životnímu prostředí

Sena

S kopřivou, pampeliškou, jetelem.

Držák na mrkve
Kleště na úpravu drápků

Kleště na drápky malých zvířat slouží k zastříhávání drápků psů, koček a ostatních malých zvířat.
Anatomicky tvarovaná, protiskluzová držadla kleští.

Brit Care Cat Granule

Krmivo Brit Care Cat obsahuje vysoké koncentrace fosforu a vápníku, což se pozitivně projevuje na pevnosti kostí. Krmivo Brit Care odpovídá přirozené stravě Vaší kočky. Různé druhy.

Konzervy – Brit Care Cat

Superprémiové krmivo 100% přírodní, hypo-alergení a vysoce stravitelné složení. Zajišťuje vysokou snášenlivost krmiva a zamezuje výskytu alergických reakcí či potravních intolerancí. Nezatěžuje organismus koček.

Brit Care Cat

Přírodní, hypo-alergenní a vysoce stravitelné složení, které zajišťuje vysokou snášenlivost krmiva a zamezuje výskytu alergických reakcí či potravních intolerancí.

Brit Care Cat Let’s Bite

Kuřecí sendvič s mastnými kyselinami pro lesklou srst. 100% přírodní masová pochoutka pro kočky. Poloměkká masová pochoutka neodolatelné vůně a chuti pro všechny kočky a koťata

Calibra Joy Cat

Masová pochoutka pro kočky. Doplňkové krmivo pro kočky z rybího masa s obsahem nenasycených mastných kyselin pro zdravou kůži, srst a podporu imunitního systému.

Krmivo pro kočky

Superprémiové, hypoalergenní krmivo. Vysoce stravitelné  s nízkým obsahem obilovin je speciálně určeno pro citlivé zažívání. Obsažená prebiotika podporují střevní mikroflóru a posilují imunitu v raném věku.

Calibra Cat

Široký výběr šťavnatých masových kousků v omáčce vyhoví náročným chutím mlsných kočičích jazýčků. Kapsičky Calibra s důležitými vitamíny a minerály.

Calibra Cat konzervy

Plnohodnotné vlhké krmivo bez obilovin se 100% deklarovaným zdrojem proteinu. Tato skvělá živočišná ingredience je navíc v masovém rosolu, který kočky tolik milují. Různé druhy

Animonda Carny

Konzervy Animonda Carny Adult jsou vyrobeny výhradně z čerstvého masa, obsahují speciální kombinaci antioxidantů, které chrání imunitní systém koček.

Gimpet ShinyCat

Když chcete potěšit chuťové pohárky vaší kočičky, nemusíte nutně kupovat drahé a leckdy ne zrovna zdravé pamlsky.

Animonda Rafiné kapsičky

Delikátní kousky masa v jemné omáčce speciálně uzpůsobené pro zvláštní výživové potřeby.

Přepravky na kočky

Lehká, pohodlná plastová přepravka pro malé psy, kočky a hlodavce.

GimCat pudink pro kočky

Pudink pro kočky od firmy Gimpet je neobvyklý lahodný “moučník” vyrobený z mléka se sníženým obsahem laktózy, pro opravdové kočičí labužníky.

Pelech

Komfortní pelíšek pro kočky a malá doma chovaná zvířata.

Rogz obojek

Obojek ROGZ FANCY je vyrobený z pevného a odolného nylonového popruhu, který má na sobě barevnou nášivku s mnoha nápaditými vzory.

Udice s peřím

Oblíbená hračka pro kočky udice – mávátko s peřím. Hra a zábava bez bolestivých škrábanců! Udice zakončená barevnými pírky probudí ve Vaší kočce přirozený lovecký instinkt.

Granule Brit Care

Superprémiové krmivo Brit Care s hypoalergenní recepturou. Nebízíme různé druhy

Konzervy Brit Boutiques Gourmandes

Superprémiové konzervy s kousky masa nebo paté. Široký výběr různých chutí jako kompletní strava pro každý den. Bez obsahu obilovin a jiných nestravitelných či nežádoucích surovin.

Let’s Bite! Psí pamlsky

Psí pamlsky pro svěží dech psa a uvolňování zubního plaku. Let´s Bite Dental Care je zdravá, velmi chutná a snadno stravitelná pochoutka – ochrana proti plaku a bakteriím – prevence zubního kamene.

Brit Training

Nová produktová řada Brit Training Snacks & Tips – zdravá tréninková pochoutka & tréninkový program pro „skvělý život se psem“. Různé druhy

Pamlsky Brit Care

100% chutný pamlsek pro psy. Doplňkové krmivo pro psy. Různé druhy

Granule Brit Care

Superprémiové krmivo Brit Care s bezobilnou recepturou. Nebízíme různé druhy

Brit Care lososový olej

Brit Care lososový olej je lahodný olej z lososa, který dodá vašemu pejskovi Omega 3 mastné kyseliny (EPA a DHA), které pozitivně ovlivňují mnoho metabolických pochodů v organismu.

Brit Care Let´s Bite, ústní hygiena

Dentální pamlsek pro dospělé psy. Každodenní dentální péče je základem zdraví chrupu a dásní. Nebízíme různé druhy

Calibra Dog

Kompletní hypoalergenní krmivo. Vyvážený obsah vitamínů a nenasycených mastných kyselin pozitivně ovlivňuje imunitní systém a pečuje o kvalitu srsti. Různé druhy

Calibra Joy Dog

Masová pochoutka pro psy. Chutná, lehce stravitelná pochoutka. Doplňkové krmivo pro psy s vysokým podílem kvalitních bílkovin a s nízkým obsahem tuku. Různé druhy

Calibra Dog konzervy

Kompletní masová konzerva pro dospělé psy. Plnohodnotné vlhké krmivo bez obilovin se 100% deklarovaným zdrojem živočišného proteinu. Různé druhy

Calibra Joy Dog Dental

Chutná, lehce stravitelná pochoutka. Při pravidelném podávání pomáhá předcházet tvorbě zubního plaku a kamene.

Carnilove into the Wild granule

Superprémiové kompletní krmivo bez obilovin a bez brambor.

Carnilove into the Wild konzervy

Masové konzervy jsou většinou podávány jako doplněk ke granulím. Složení je různé, existují konzervy se 100 % masa, či různé kombinace se zeleninou, vnitřnostmi a podobně.

Animonda GranCarno dog konzervy

Animonda GranCarno je krmivo vyrobené z čistého čerstvého masa, velmi dobré chuti. V krmivu GranCarno Animonda jsou zpracovány pouze vybrané části čerstvého masa, které také velmi dobře chutná. Maso je ve formě malých kousků.

Animonda Vom Feinsten paté

Plnohodnotné krmení pro dospělé psy – porcované v praktických miskách, je vyrobeno z pečlivě vybraných přísad špičkové kvality. Různé druhy

Purina Pro Plan Biscuits

Pamlsek pro psy ve formě sušenek. Odměna i pomůcka při výcviku.

Gimborn Shiny Dog

Masové konzervy či kapsičky jsou většinou podávány jako doplněk ke granulím. Složení je různé, existují konzervy se 100 % masa, či různé kombinace se zeleninou, vnitřnostmi a podobně.

Taška cestovní Flower

Krásná a praktická taška ZOLUX s velmi nízkou hmotností. Velké průzory na boku i na stranách tašky poskytují kontakt s okolím a zaručí stálý přísun čerstvého vzduchu. Vhodné pro malé psy, kočky ale i morčata a králíky.

Flexi vodítka

Flexi je nová generace samonavíjecích vodítek pro pejsky a další domácí mazlíčky od renomovaného výrobce FLEXI. K jejich hlavním přednostem patří především rychlobrzda, díky které můžete okamžitě reagovat na jakékoliv situace.

Dog Fantasy Dental

Hračka je vyrobena z materiálu, který je zdravotně nezávadný, netoxický a navíc velmi příjemný. Vysoká odolnost proti rozkousání,  přírodní vůně a ideální tvrdost materiálu.

Gottlieb šampony

Speciální šampony s norkovým olejem chrání před zamaštěním a provlhnutím.

JULIUS K-9 Power postroj

Originální produkt od Julius-K9! Robustní postroj Power od Julius-K9 byl původně určen k profesionálnímu nasazení pro služební a záchranářské psy.

Přetahovadla

Interaktivní hračka pro psy, podporující dentální hygienu

Vítejte v našem obchodě!

V našem obchodě najdete vše pro vaše pejsky, kočičky i hlodavce …..

Otevírací doba

Pondělí 
Úterý 
Středa 
Čtvrtek 
Pátek 
Sobota 

8:30 – 19:00
8:30 – 19:00
8:30 – 19:00
8:30 – 19:00
8:30 – 19:00
9:00 – 14:00

Podívejte se na naše spokojené zákazníky, kteří si pochvalovali nejen náš profesionální a šetrný přístup, ale také svou novou elegantní podobu.

Veškeré úpravy a střihy jsou na přání majitelů zvířat.

Stříhání

Malá plemena (yorkshire, malý pudl, apod…)

Střední plemena (kokršpaněl, knírač, apod…)

Velká plemena (bobtail, chrt, apod…)

350 – 390,-

450 – 490,-

500 – 900,- dle náročnosti plemene

Stříhání koček

Stříhání koček všech plemen

400,- dle stavu srsti

Rozčesávání a Vyčesávání

Štěně

Malá plemena

Střední plemena

Velká plemena

65,-/hod.

145,-/hod.

230,-/hod.

320,-/hod.

Koupání + fénování

malá plemena (knírač, grifonek, apod…)

střední plemena (teriér, kokršpaněl, apod…)

velké plemeno (velký knírač, apod…)

nabízíme koupání i hladkosrstých plemen

230,-

330,-

od 390,-

Aroma-koupele

malá plemena

střední plemena

velká plemena

300,-

400,-

500,-

Masáže

malá plemena

střední plemen

velká plemena

masáž s olejem

280,-

380,-

480,-

+ 50,-

Aromaterapie

malá plemena

střední plemen

velká plemena

 300,-

400,-

500,-

O salonu

Pro Vaše zvířecí miláčky nabízíme kromě základních procedur i aromatické koupele, masáže a rekondiční cvičení.

Vážení majitelé psích a kočičích kamarádů,

v prostorách centra péče o zvířata Wellpet, Vám mohu nabídnout služby pro vaše miláčky . Výhodou je, že můžete zůstat se svým kamarádem ! Úvodem něco málo o mně: vystudovala jsem střední zemědělské učiliště chov zvířat střední zemědělskou školu

r.2006 rekvalifikační kurz – stříhání a úprava psů (Svopap)

r. 2007 rekvalifikační kurz – Ošetření zvířat v zájmových chovech (Svopap)

r.2015 seminář Rekondiční masáže psů ( Physio Dog Academy Bc.Kateřina Plačková)

r.2015 seminář Manuální terapie psů dle principů Dornovy metody (Physio Dog Academy Bc Kateřina Plačková)

r. 2015 seminář Ošetření spoušťových bodů u psa ( Physio Dog Academy Bc. Kateřina Plačková)

r. 2015 seminář Balanční techniky – Hop na balon ( Physio Dog Academy Bc. Kateřina Plačková)

r. 2016 seminář Využití aromaterapie v terapii zvířat ( Physio Dog Academy Michaela Švorcová aromaterapie Fauna s.r.o.)

Zvířata mně provází celý život, doma máme 2 fenky – Maďarského ohaře Conny a Jack

Russel teriéra Enny. Dva anduláky a papouška Žako. Takže malý zvěřinec. :-)))

Stříhání se věnuji 11 let a za ty roky jsem zdokonalila i stříhání KOČEK. Pokud to jen trochu jde , tak stříhám bez uspání zvířete. Důležité je pro mne hlavně pohodlí a klid pro Vašeho zvířecího kamaráda. Když je zvíře spokojené, je i páníček v klidu a to je mojí prioritou. Pracovala jsem 5 let jako veterinární sestřička a proto jsem se rozhodla rozšířit své znalosti a vzdělání (viz certifikáty). Mám dlouhodobé zkušenosti s bojácnými, neklidnými, ale i agresivními jedinci. Každé zvíře je osobnost a to je potřeba mít pořád na paměti.

moje motto : Jak na naše mazlíky? S láskou, klidem a důsledností .

 

                                                        Pavla Kazdová

Výstavní zvířata neupravujeme

Káva

Ristretto

Espresso

Espresso macchiato

Espresso lungo

Espresso doppio

Cappuccino

Latte macchiato

Decaffeinato – bezkofeinová káva


35,-

35,-

40,-

45,-

45,-

45,-

49,-

35,-

Ledová káva

Ledová káva se zmrzlinou

Frappé


59,-

49,-

Milkshakes

Čokoláda s lentilky

Vanilka s cookie

Malinový milkshake

55,-

55,-

55,-

Domácí limonády 0,4 l / 1 l

Limonáda z jahody a máty

Limonáda z limetky a bezinky

Limonáda z maliny a máty

45,- / 80,-

45,- / 80,-

45,- / 80,-

Fresh 0,2 l

Pomeranč, Grep

49,-

Nealko nápoje

Coca Cola 0,33 l

Coca Cola light 0,33 l

Sprite 0,33 l

Fanta 0,33 l

Kinley tonic 0,25 l

Mattoni jemně perlivá 0, 33 l

Mattoni neperlivá 0, 33 l

35,-

35,-

35,-

35,-

30,-

30,-

30,-

Džus Relax 0,2 l

Pomeranč, Jablko, Černý rybíz,

Multivitamín, Hruška

30,-

30,-

Teplé nápoje

Čaje Ahmad – dle vlastního výběru

Čaje z čerstvé máty

Čaj z čerstvého zázvoru

Svařené víno

Horká čokoláda se šlehačkou

Horký hruškový džus

35,-

35,-

35,-

55,-

55,-

39,-

Vinný lístek

Rozlévaná vína

Bílá vína

Chardonnay 0,2l

Tramín červený 0,2l

Růžová vína

Rulandské modré rosé 0,2l

Červená vína

Merlot Villa Teresa 0,2l

Cantalupo 0,2l

Šumivá vína

Prosecco Frizzante Villa Cornaro 0,75l

Prosecco Frizzante Villa Cornaro 0,2l

 

Bílá vína

Pálava 0,75l

Rulandské šedé 0,75l

Chardonnay 0,75l

Sauvignon 0,75l

Pinot Gris Icasteli 0,75l

Soave Tenuta Di Corte Giacobbe 0,75l

Červená vína

André 0,75l

Cabernet Sauvignon 0,75l

Modrý Portugal 0,75l

Sangiovese Conti Azzoni 0,75l

Syrah Sicilia Cantine Corte Dorata 0,75l

Primitivo De Falco 0,75l

.

 

45,-

45,-

 

45,-

 

45,-

45,-

 

189,-

55,-

 

 

165,-

200,-

210,-

210,-

200,-

295,-

 

190,-

185,-

205,-

205,-

215,-

245,-

K vínu

Zelené olivy

Mandle

Sýrové prkéno (různé druhy)

Salámové prkénko (salám Miláno, prosciutto, olivy)

45,-

45,-

90,-

90,-

Aperitivy / Koktejly

Aperol Spritz

Martini royale bianco

Martini royale rosato

Martini bianco tonic

Americano Coctail

Mojito

Mojito Virgin

Cuba Libre

75,-

65,-

65,-

65,-

65,-

75,-

55,-

69,-

Pivo

Pilsner Urquell

Birell

Strongbow

35,-

35,-

30,-

Gelato - pouze v letních měsících

Vanilka, čokoláda

Malina, jahoda, citrón, mango

25,-

22,-

Destiláty 4 cl

Hruškovice

Slivovice

40,-

40,-

Rum 4 cl

Bacardi

Diplomatico Reserva Exclusiva

Legendario Elixir De Cuba

Capitán Morgan

60,-

105,-

75,-

40,-

Likéry, Lihoviny 4 cl

Carolans Irish Cream

Cointreau

Fernet Stock, Jägermeister

Vaječný likér

Becherovka

Ypioca Prata Reserva Espicial

Campari

55,-

70,-

45,-

45,-

45,-

75,-

45,-

Gin 4 cl

Beefeater

Bombay Sapprhire

 

55,-

70,-

Whisky 4 cl

Jack Daniels/Honey

Jameson, Jim Beam

 

70,-

60,-

Vodka 4 cl

Russian Standard Original

Findlandia

 

60,-

70,-

Tequila 4 cl

El Jamador Reposado

70,-

Polévky, Jídla Deserty

dle denní nabídky

Panini

Šunka se sýrem

Kuřecí s Holandským sýrem

S chorizem a rajčatovou omáčkou

Quattro Formaggi

65,-

65,-

65,-

65,-

Naše kavárna

Kavárnu jsme zprovoznili v roce 2016 a od té doby se snažíme vylepšovat naši nabídku, servis a také prostory. Při vytváření konceptu kavárny jsme se snažili inspirovat zejména italským stylem a kulturou. Prostory kavárny tedy oplývají pozitivními barvami a vzdušností, celý dojem umocňuje výběrová italská káva Lucaffé, která má velmi specifickou sytou chuť bez hořkosti… Na výběr máme velký počet variant  – podle intenzity a kombinací směsí. Pro osvěžení v horkých dnech doporučujeme naše výborné Frappé. Jako doplněk ke kávě nabízíme dorty, cheesecakes, quische, polévky, saláty, ciabatty panini. Dorty, cheesecakes a quische nám dováží z cukráren Lemon Cakes a Louskáček. Samozřejmě máme vždy v nabídce bezlepkové dorty a pro čerstvost zavážíme každý den. Pokud máte zájem o objednání dortu na přání, rádi Vám vyjdeme vstříc. Polévky jsou domácí,  nabízené studené nebo teplé, dle libosti zákazníka. Samostatnou kapitolou je naše nabídka vín a alkoholických nápojů. Naší stálou nabídku naleznete v kolonce menu, avšak každý týden se snažíme naši nabídku zpestřit novou odrůdou vína a nabídnout naším zákazníkům nové chutě. Kavárna je rozdělená do dvou prostorů, celková kapacita je cca 40 míst. Zejména spodní prostor nabízí útulné prostředí. Před kavárnou máme celoročně postavenou zahrádku, v chladnějších měsících jsou na zahrádku nainstalovány větrné zábrany a také plynové topidlo.

Speciality

Zeleninový salát 
Svařené víno se skořicí a kapkou tajemství 
Hruškový bezlepkový dort sypaný čerstvými mandlemi
Zapečené ciabatty: prosciutto, mozarella, bazalka a olivový olej
Dýňová polévka studená/teplá s česnekovými krutonky
Panini se sýrem a šunkou

      OTEVÍRACÍ DOBA      

     Pondělí 
   Úterý
    Středa
    Čtvrtek
   Pátek
    Sobota
     Neděle
10:30 – 21:30
10:30 – 21:30
10:30 – 21:30
10:30 – 21:30
10:30 – 21:30
10:00 – 16:00
 ZAVŘENO
Revolution Slider Error: Slider with alias shop not found.
Maybe you mean: 'main' or 'kavarna' or 'obchod' or 'salon' or 'eshop'

Popular Products

Recent Products

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Price Table

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do
emod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Basic
$49mo
20 Pages
2 GB Storage
150 Members
2 Contributors
Sell up to 20 Products
Standart
$99mo
30 Pages
5 GB Storage
300 Members
5 Contributors
Sell up to 30 Products
Premium
$149mo
40 Pages
10 GB Storage
400 Members
10 Contributors
Sell up to 40 Products
Professional
$199mo
50 Pages
20 GB Storage
500 Members
20 Contributors
Sell up to 50 Products

Questions or Concerns?

Where do I get started?

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint.

What happens at the end of the paid period?

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint.

Do you accept purchase orders?

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint.

How can I cancel my subscription?

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint.

What about one time events?

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint.

Do I have to pay for each mag I want to publish?

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Be Part of Our Community Where You Can:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit, sed do eiusmod tempor ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim minim veniam, quis nostrud ullamco laboris nisi aliquip ex ea commodo consequat.

 •  Create profiles for you and your pets
 •  Find a partner for a walk in a park
 •  Connect and share with other pet owners
Learn more

Price Table

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do
emod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Basic
$49mo
20 Pages
2 GB Storage
150 Members
2 Contributors
Sell up to 20 Products
Standart
$99mo
30 Pages
5 GB Storage
300 Members
5 Contributors
Sell up to 30 Products
Premium
$149mo
40 Pages
10 GB Storage
400 Members
10 Contributors
Sell up to 40 Products
Professional
$199mo
50 Pages
20 GB Storage
500 Members
20 Contributors
Sell up to 50 Products

Latest Events

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

H1 Heading

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

H2 Heading

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

H3 Heading

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

H4 Heading

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

H5 Heading

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

H6 Heading

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Standart Inline Elements

Mauris vitae quam ligula. In tincidunt sapien sed nibh scelerisque congue. Maecenas ut tincidunt lobortis. Duis accumsan at mauris vel lacinia. Cras cursus eros vel commodo tincidunt. Donec ac urna eget pharetra id massa velit bibendum aliquam. Phasellus tempor urna erat, a fringilla elit vulputate in. Vivamus euismodTooltip example mauris id sodales tincidunt.

Dropcaps

DLuis vitae quam ligula. In tincidunt sapien sed nibh scelerisque congue. Maecenas ut libero eu metus tincidunt lobortis. Duis accumsan at mauris vel lacinia. Cras cursus eros vel commodo tincidunt.
DLuis vitae quam ligula. In tincidunt sapien sed nibh scelerisque congue. Maecenas ut libero eu metus tincidunt lobortis. Duis accumsan at mauris vel lacinia. Cras cursus eros vel commodo tincidunt.
DLuis vitae quam ligula. In tincidunt sapien sed nibh scelerisque congue. Maecenas ut libero eu metus tincidunt lobortis. Duis accumsan at mauris vel lacinia. Cras cursus eros vel commodo tincidunt.
DLuis vitae quam ligula. In tincidunt sapien sed nibh scelerisque congue. Maecenas ut libero eu metus tincidunt lobortis. Duis accumsan at mauris vel lacinia. Cras cursus eros vel commodo tincidunt.

Blockquotes

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Always bear in mind that your own resolution to succeed is more important than any other.

Albert Einstein

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Always bear in mind that your own resolution to succeed is more important than any other.

Albert Einstein

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Image Aligment

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque lbo.

Aligned left
Proin dignissim commodo magna at luctus. Nam molestie justo augue, nec eleifend urna laoreet non. Proin ut nulla egestas, hendrerit urna scelerisque, finibus nulla. Integer et elementum sem. Donec nec scelerisque elit, id pulvinar est. Maecenas laoreet, diam vel venenatis molestie, nunc augue tempus felis, nec efficitur dui leo a tellus.
Proin dignissim commodo magna at luctus. Nam molestie justo augue, nec eleifend urna laoreet non.

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt.

Mauris vitae quam ligula. In tincidunt sapien sed nibh scelerisque congue. Maecenas ut libero eu metus tincidunt lobortis. Duis accumsan at mauris vel lacinia. Cras cursus eros vel commodo tincidunt. Donec ac urna eget velit bibendum aliquam. Phasellus tempor urna erat, a fringilla elit vulputate in. Vivamus euismod mauris id sodales tincidunt.Mauris vitae quam ligula. In tincidunt sapien sed nibh scelerisque congue. Maecenas ut libero eu metus tincidunt lobortis. Duis accumsan at mauris vel lacinia.

Lists

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequunatione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, lor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem.

 1. Lorem ipsum dolor sit
 2. Amet, consectetur
 3. Eiusmod tempor dolore
 4. Ut enim ad minim veniam
 5. Quis nostrud exercitation
 • Lorem ipsum dolor sit
 • Amet, consectetur
 • Eiusmod tempor dolore
 • Ut enim ad minim veniam
 • Quis nostrud exercitation
 • Lorem ipsum dolor sit
 • Amet, consectetur
 • Eiusmod tempor dolore
 • Ut enim ad minim veniam
 • Quis nostrud exercitation

Colums

1/2 column

Mauris vitae quam ligula. In tincidunt sapien sed nibh scelerisque congue. Maecenas ut libero eu metus tincidunt lobortis. Duis accumsan at mauris vel lacinia. Cras cursus eros vel commodo tincidunt. Donec ac urna eget velit bibendum aliquam.

1/2 column

Mauris vitae quam ligula. In tincidunt sapien sed nibh scelerisque congue. Maecenas ut libero eu metus tincidunt lobortis. Duis accumsan at mauris vel lacinia. Cras cursus eros vel commodo tincidunt. Donec ac urna eget velit bibendum aliquam.

1/3 column

Mauris vitae quam ligula. In tincidunt sapien sed nibh scelerisque congue. Maecenas ut libero eu metus tincidunt lobortis. Duis accumsan at mauris vel lacinia. Cras cursus eros vel commodo tincidunt.

1/3 column

Mauris vitae quam ligula. In tincidunt sapien sed nibh scelerisque congue. Maecenas ut libero eu metus tincidunt lobortis. Duis accumsan at mauris vel lacinia. Cras cursus eros vel commodo tincidunt.

1/3 column

Mauris vitae quam ligula. In tincidunt sapien sed nibh scelerisque congue. Maecenas ut libero eu metus tincidunt lobortis. Duis accumsan at mauris vel lacinia. Cras cursus eros vel commodo tincidunt.

1/4 column

Mauris vitae quam ligula. In tincidunt sapien sed nibh scelerisque congue. Maecenas ut libero eu metus tincidunt lobortis.

1/4 column

Mauris vitae quam ligula. In tincidunt sapien sed nibh scelerisque congue. Maecenas ut libero eu metus tincidunt lobortis.

1/4 column

Mauris vitae quam ligula. In tincidunt sapien sed nibh scelerisque congue. Maecenas ut libero eu metus tincidunt lobortis.

1/4 column

Mauris vitae quam ligula. In tincidunt sapien sed nibh scelerisque congue. Maecenas ut libero eu metus tincidunt lobortis.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Accordion

Accordion 1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Accordion 2

Proin dignissim commodo magna at luctus. Nam molestie justo augue, nec eleifend urna laoreet non. Proin ut nulla egestas, hendrerit urna scelerisque, finibus nulla. Integer et elementum sem. Donec nec scelerisque elit, id pulvinar est. Maecenas laoreet, diam vel venenatis molestie, nunc augue tempus felis, nec efficitur dui leo a tellus.

Accordion 3

Curabitur tristique tempus arcu a placerat. Integer venenatis, magna et lobortis aliquet, diam nibh dictum lorem, ac porttitor dolor nunc quis diam. Morbi malesuada hendrerit libero at fermentum. Praesent risus eros, consectetur eu metus nec, pellentesque dapibus sapien.

Accordion 1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Accordion 2

Proin dignissim commodo magna at luctus. Nam molestie justo augue, nec eleifend urna laoreet non. Proin ut nulla egestas, hendrerit urna scelerisque, finibus nulla. Integer et elementum sem. Donec nec scelerisque elit, id pulvinar est. Maecenas laoreet, diam vel venenatis molestie, nunc augue tempus felis, nec efficitur dui leo a tellus.

Accordion 3

Curabitur tristique tempus arcu a placerat. Integer venenatis, magna et lobortis aliquet, diam nibh dictum lorem, ac porttitor dolor nunc quis diam. Morbi malesuada hendrerit libero at fermentum. Praesent risus eros, consectetur eu metus nec, pellentesque dapibus sapien.

Tabs

Nulla suscipit ex augue, ac mattis leo mattis vel. Aliquam vulputate augue erat. Integer pharetra elit quam, vel feugiat nisl ullamcorper et. Integer pellentesque fringilla justo condimentum ullamcorper. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

Donec mollis risus mauris. Morbi pharetra arcu mi, ultricies tincidunt erat tempor a. Sed faucibus vestibulum ante. Etiam aliquet eros augue, interdum tincidunt risus tristique quis. Curabitur et arcu et mi semper vehicula ut in massa. Excepteur sint proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

Sed orci nibh, ullamcorper vitae scelerisque non, fermentum eu diam. Mauris vitae libero efficitur, lacinia nibh scelerisque, pellentesque leo. Vivamus quis nisi elit. Cras egestas rhoncus pulvinar. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

Nulla suscipit ex augue, ac mattis leo mattis vel. Aliquam vulputate augue erat. Integer pharetra elit quam, vel feugiat nisl ullamcorper et. Integer pellentesque fringilla justo condimentum ullamcorper.

Donec mollis risus mauris. Morbi pharetra arcu mi, ultricies tincidunt erat tempor a. Integer blandit velit turpis, a facilisis arcu varius vel. Sed faucibus vestibulum ante quis volutpat. Etiam aliquet eros augue, interdum tincidunt risus tristique quis. Curabitur et arcu et mi semper vehicula ut in massa

Sed orci nibh, ullamcorper vitae scelerisque non, fermentum eu diam. Mauris vitae libero efficitur, lacinia nibh scelerisque, pellentesque leo. Vivamus quis nisi elit. Cras egestas rhoncus pulvinar. Curabitur vitae augue sollicitudin, tincidunt ex sed, dignissim quam.
Sed orci nibh, ullamcorper vitae scelerisque non, fermentum eu diam. Mauris vitae libero efficitur, lacinia nibh scelerisque, pellentesque leo. Vivamus quis nisi elit. Cras egestas rhoncus pulvinar. Curabitur vitae augue sollicitudin, tincidunt ex sed, dignissim quam.
Sed orci nibh, ullamcorper vitae scelerisque non, fermentum eu diam. Mauris vitae libero efficitur, lacinia nibh scelerisque, pellentesque leo. Vivamus quis nisi elit. Cras egestas rhoncus pulvinar. Curabitur vitae augue sollicitudin, tincidunt ex sed, dignissim quam.
Sed orci nibh, ullamcorper vitae scelerisque non, fermentum eu diam. Mauris vitae libero efficitur, lacinia nibh scelerisque, pellentesque leo. Vivamus quis nisi elit. Cras egestas rhoncus pulvinar. Curabitur vitae augue sollicitudin, tincidunt ex sed, dignissim quam.
Sed orci nibh, ullamcorper vitae scelerisque non, fermentum eu diam. Mauris vitae libero efficitur, lacinia nibh scelerisque, pellentesque leo. Vivamus quis nisi elit. Cras egestas rhoncus pulvinar. Curabitur vitae augue sollicitudin, tincidunt ex sed, dignissim quam.
Sed orci nibh, ullamcorper vitae scelerisque non, fermentum eu diam. Mauris vitae libero efficitur, lacinia nibh scelerisque, pellentesque leo. Vivamus quis nisi elit. Cras egestas rhoncus pulvinar. Curabitur vitae augue sollicitudin, tincidunt ex sed, dignissim quam.

Table

# Column 1 Column 2 Column 3 Column 4
1 Raw 1 cell 1 Raw 1 cell 2 Raw 1 cell 3 Raw 1 cell 4
2 Raw 2 cell 1 Raw 2 cell 2 Raw 2 cell 3 Raw 2 cell 4
3 Raw 3 cell 1 Raw 3 cell 2 Raw 3 cell 3 Raw 3 cell 4

Audio Player

Lily Hunter
Insert Audio Title Here

Video Player

Slider

Google Map

Alert Message

GENERAL MESSAGE GOES HERE
SUCCESS MESSAGE GOES HERE
INFORMATION MESSAGE GOES HERE
WARNING MESSAGE GOES HERE

Progress Bars

Bricklaying
0%
Painting
0%
Stuccoing
0%
Carpentry Work
0%
Bricklaying
0%
Painting
0%
Stuccoing
0%
Carpentry Work
0%

Circle Progress

0%
Graphic design
0%
HTML5 & Css3
0%
Web design

Our Team

team_1.jpg

Tom Anderson

Zvířecí stylista
team_2.jpg

Sara Bates

Sestřička

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login

Register

A password will be sent to your email address.

Your basket is currently empty.

Return to shop

Nejprodávanější produkty

It’s a blog streampage

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *