Naše kavárna

Přijďte posedět do příjemně intimního prostředí naší kavárny a ochutnat ty nejlepší domácí dorty, které pro nás speciálně peče cukrárna Lemon Cakes a Loukáček . Kromě dortů máme v nabídce také cheesecakes a quische Na přání Vám upečeme dorty bez lepku nebo bez laktózy. Vyzkoušejte naše dorty a již nikdy nebudete chtít nic jiného.
Lemon logo (1)
S kávou Lucaffé ochutnáte pravou italskou kávu kterou si můžete dopřát právě u nás. Na výběr máme velký počet variant  – podle intenzity a kombinací směsí. Varianta s mléčnou pěnou (cappuccino, latte macchiato, espresso macchiato) Vás velmi příjemně překvapí svou hustotou a krémovitostí. V nabídce dále naleznete mnoho alkoholických i nealkoholických nápojů.
Přijďte se k nám v horkých letních dnech osvěžit , posedět na zahrádce s obsluhou a dát si třeba Frappé nebo limonády z  čerstvého ovoce jako jsou jahody, maliny a máty. Dále máme v nabídce jak zeleninové tak ovocné saláty. Jsme tu pro Vás celé léto, a to každý den kromě neděle. (pouze v letních měsících)
Hledáte vhodné místo pro uspořádání narozeninové párty, školního setkání, nebo podnikového večírku ? Potom jste na správném místě !! Kapacita 40 míst k sezení, možnost ozvučení, přizpůsobení Vašim požadavkům. V případě zájmu volejte na te 222 957 007
Nabízíme Vám pizzu té nejvyšší kvality o průměru 30 cm  připravenou dle tradičních italských receptů.  Na výběr máme z osmi druhů pizzy jako je například: Al Prsciutto, Bolognese di Fungi nebo Quattro Formaggi.

Otevírací doba

Pondělí 
Úterý 
Středa 
Čtvrtek 
Pátek  
Sobota 
Neděle                                                                                  

10:30-21:30
10.30-21.30
10:30-21:30
10:30-21:30
10:30-22:30
12:00-18:00

ZAVŘENO