Naše kavárna

Dorazte k nám i se svými zvířecími mazlíčky ochutnat naší skvělou kávu a vynikající dorty.
Přijďte posedět do příjemně intimního prostředí naší kavárny a ochutnat ty nejlepší domácí dorty které pro nás speciálně peče cukrárna Lemon Cakes .  Na přání Vám upečeme dorty bez lepku nebo bez laktózy. Vyzkoušejte naše dorty a již nikdy nebudete chtít nic jiného.
Lemon logo (1)
S kávou Lucaffé ochutnáte pravou italskou kávu kterou si můžete dopřát právě u nás. Na výběr máme velký počet variant  – podle intenzity a kombinací směsí. Varianta s mléčnou pěnou (cappuccino, latte macchiato, espresso macchiato) Vás velmi příjemně překvapí svou hustotou a krémovitostí. V nabídce dále naleznete mnoho alkoholických i nealkoholických nápojů.
Přijďte se k nám v horkých letních dnech osvěžit , posedět na zahrádce s obsluhou a dát si třeba Frappé nebo limonády z  čerstvého ovoce jako jsou jahody, maliny a máty. Dále máme v nabídce jak zeleninové tak ovocné saláty. Jme tu pro Vás celé léto, a to každý den kromě neděle.
Hledáte vhodné místo pro uspořádání narozeninové párty, školního setkání, nebo podnikového večírku ? Potom jste na správném místě !! Kapacita 40 míst k sezení, možnost ozvučení, přizpůsobení Vašim požadavkům. V případě zájmu volejte na telefonní číslo 222 957 007
Milujete zmrzlinu?? Právě u nás nyní nově můžete ochutnat pravou Italskou zmrzlinu – Gelato. Hlavními přísadami jsou mléko, smetana, různé druhy cukru a ochucovadla (například čerstvé ovoce) a nemělo by obsahovat  žádné konzervanty.
Nabízíme Vám pizzu té nejvyšší kvality o průměru 30 cm připravenou dle tradičních italských receptů.  Na výběr máme z osmi druhů pizzy jako je například: Al Prsciutto, Bolognese di Fungi nebo Quattro Formaggi.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
 Pátek    
Sobota
Neděle

                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

10:30 – 21:30
10:30 – 21:30
10:30 – 21:30
10:30 – 21:30
10:30 – 21:30
ZAVŘENO

16:00 – 22:00