Kočky

Brit Care Cat Granule

Krmivo Brit Care Cat obsahuje vysoké koncentrace fosforu a vápníku, což se pozitivně projevuje na pevnosti kostí. Krmivo Brit Care odpovídá přirozené stravě Vaší kočky. Různé druhy.

Konzervy – Brit Care Cat

Superprémiové krmivo 100% přírodní, hypo-alergení a vysoce stravitelné složení. Zajišťuje vysokou snášenlivost krmiva a zamezuje výskytu alergických reakcí či potravních intolerancí. Nezatěžuje organismus koček.

Brit Care Cat

Přírodní, hypo-alergenní a vysoce stravitelné složení, které zajišťuje vysokou snášenlivost krmiva a zamezuje výskytu alergických reakcí či potravních intolerancí.

Brit Care Cat Let’s Bite

Kuřecí sendvič s mastnými kyselinami pro lesklou srst. 100% přírodní masová pochoutka pro kočky. Poloměkká masová pochoutka neodolatelné vůně a chuti pro všechny kočky a koťata

Calibra Joy Cat

Masová pochoutka pro kočky. Doplňkové krmivo pro kočky z rybího masa s obsahem nenasycených mastných kyselin pro zdravou kůži, srst a podporu imunitního systému.

Krmivo pro kočky

Superprémiové, hypoalergenní krmivo. Vysoce stravitelné  s nízkým obsahem obilovin je speciálně určeno pro citlivé zažívání. Obsažená prebiotika podporují střevní mikroflóru a posilují imunitu v raném věku.

Calibra Cat

Široký výběr šťavnatých masových kousků v omáčce vyhoví náročným chutím mlsných kočičích jazýčků. Kapsičky Calibra s důležitými vitamíny a minerály.

Calibra Cat konzervy

Plnohodnotné vlhké krmivo bez obilovin se 100% deklarovaným zdrojem proteinu. Tato skvělá živočišná ingredience je navíc v masovém rosolu, který kočky tolik milují. Různé druhy

Animonda Carny

Konzervy Animonda Carny Adult jsou vyrobeny výhradně z čerstvého masa, obsahují speciální kombinaci antioxidantů, které chrání imunitní systém koček.

Gimpet ShinyCat

Když chcete potěšit chuťové pohárky vaší kočičky, nemusíte nutně kupovat drahé a leckdy ne zrovna zdravé pamlsky.

Animonda Rafiné kapsičky

Delikátní kousky masa v jemné omáčce speciálně uzpůsobené pro zvláštní výživové potřeby.

Přepravky na kočky

Lehká, pohodlná plastová přepravka pro malé psy, kočky a hlodavce.

GimCat pudink pro kočky

Pudink pro kočky od firmy Gimpet je neobvyklý lahodný “moučník” vyrobený z mléka se sníženým obsahem laktózy, pro opravdové kočičí labužníky.

Pelech

Komfortní pelíšek pro kočky a malá doma chovaná zvířata.

Rogz obojek

Obojek ROGZ FANCY je vyrobený z pevného a odolného nylonového popruhu, který má na sobě barevnou nášivku s mnoha nápaditými vzory.

Udice s peřím

Oblíbená hračka pro kočky udice – mávátko s peřím. Hra a zábava bez bolestivých škrábanců! Udice zakončená barevnými pírky probudí ve Vaší kočce přirozený lovecký instinkt.