Psi

Granule Brit Care

Superprémiové krmivo Brit Care s hypoalergenní recepturou. Nebízíme různé druhy

Konzervy Brit Boutiques Gourmandes

Superprémiové konzervy s kousky masa nebo paté. Široký výběr různých chutí jako kompletní strava pro každý den. Bez obsahu obilovin a jiných nestravitelných či nežádoucích surovin.

Let’s Bite! Psí pamlsky

Psí pamlsky pro svěží dech psa a uvolňování zubního plaku. Let´s Bite Dental Care je zdravá, velmi chutná a snadno stravitelná pochoutka – ochrana proti plaku a bakteriím – prevence zubního kamene.

Brit Training

Nová produktová řada Brit Training Snacks & Tips – zdravá tréninková pochoutka & tréninkový program pro „skvělý život se psem“. Různé druhy

Pamlsky Brit Care

100% chutný pamlsek pro psy. Doplňkové krmivo pro psy. Různé druhy

Granule Brit Care

Superprémiové krmivo Brit Care s bezobilnou recepturou. Nebízíme různé druhy

Brit Care lososový olej

Brit Care lososový olej je lahodný olej z lososa, který dodá vašemu pejskovi Omega 3 mastné kyseliny (EPA a DHA), které pozitivně ovlivňují mnoho metabolických pochodů v organismu.

Brit Care Let´s Bite, ústní hygiena

Dentální pamlsek pro dospělé psy. Každodenní dentální péče je základem zdraví chrupu a dásní. Nebízíme různé druhy

Calibra Dog

Kompletní hypoalergenní krmivo. Vyvážený obsah vitamínů a nenasycených mastných kyselin pozitivně ovlivňuje imunitní systém a pečuje o kvalitu srsti. Různé druhy

Calibra Joy Dog

Masová pochoutka pro psy. Chutná, lehce stravitelná pochoutka. Doplňkové krmivo pro psy s vysokým podílem kvalitních bílkovin a s nízkým obsahem tuku. Různé druhy

Calibra Dog konzervy

Kompletní masová konzerva pro dospělé psy. Plnohodnotné vlhké krmivo bez obilovin se 100% deklarovaným zdrojem živočišného proteinu. Různé druhy

Calibra Joy Dog Dental

Chutná, lehce stravitelná pochoutka. Při pravidelném podávání pomáhá předcházet tvorbě zubního plaku a kamene.

Carnilove into the Wild granule

Superprémiové kompletní krmivo bez obilovin a bez brambor.

Carnilove into the Wild konzervy

Masové konzervy jsou většinou podávány jako doplněk ke granulím. Složení je různé, existují konzervy se 100 % masa, či různé kombinace se zeleninou, vnitřnostmi a podobně.

Animonda GranCarno dog konzervy

Animonda GranCarno je krmivo vyrobené z čistého čerstvého masa, velmi dobré chuti. V krmivu GranCarno Animonda jsou zpracovány pouze vybrané části čerstvého masa, které také velmi dobře chutná. Maso je ve formě malých kousků.

Animonda Vom Feinsten paté

Plnohodnotné krmení pro dospělé psy – porcované v praktických miskách, je vyrobeno z pečlivě vybraných přísad špičkové kvality. Různé druhy

Purina Pro Plan Biscuits

Pamlsek pro psy ve formě sušenek. Odměna i pomůcka při výcviku.

Gimborn Shiny Dog

Masové konzervy či kapsičky jsou většinou podávány jako doplněk ke granulím. Složení je různé, existují konzervy se 100 % masa, či různé kombinace se zeleninou, vnitřnostmi a podobně.

Taška cestovní Flower

Krásná a praktická taška ZOLUX s velmi nízkou hmotností. Velké průzory na boku i na stranách tašky poskytují kontakt s okolím a zaručí stálý přísun čerstvého vzduchu. Vhodné pro malé psy, kočky ale i morčata a králíky.

Flexi vodítka

Flexi je nová generace samonavíjecích vodítek pro pejsky a další domácí mazlíčky od renomovaného výrobce FLEXI. K jejich hlavním přednostem patří především rychlobrzda, díky které můžete okamžitě reagovat na jakékoliv situace.

Dog Fantasy Dental

Hračka je vyrobena z materiálu, který je zdravotně nezávadný, netoxický a navíc velmi příjemný. Vysoká odolnost proti rozkousání,  přírodní vůně a ideální tvrdost materiálu.

Gottlieb šampony

Speciální šampony s norkovým olejem chrání před zamaštěním a provlhnutím.

JULIUS K-9 Power postroj

Originální produkt od Julius-K9! Robustní postroj Power od Julius-K9 byl původně určen k profesionálnímu nasazení pro služební a záchranářské psy.

Přetahovadla

Interaktivní hračka pro psy, podporující dentální hygienu