Imunita

S nadcházející zimou přichází také spousty nemocí,  a jak se my lidé chráníme různými podpůrnými přípravky je vhodné chránit i naše zvířecí kamarády. Čím jim můžeme pomoci a kde tyto přípravky seženeme? Na trhu je hodně přípravků určených k podpoře imunity Vašeho mazlíčka. Naše zvířecí centrum Wellpet má vynikající zkušenosti s přípravky od české firmy Canvit, které máme všichni z týmu odzkoušené na svých vlastních zvířecích kamarádek.

Tyto přípravky můžete zakoupit u nás v obchodě, případně na našem eshopu wellpet.cz/canvit

  • Přípravek Canvit IMUNO pro psy – Je unikátní komplex kvasinek, vitamínu a organicky vázaných prvků, které posilují imunitní systém a zvyšují obranyschopnost organismu psa. Je k dostání ve 100g balení, kde je zhruba 100 tablet. Dávkování je 1 tableta na 5 kg hmotnosti psa.
  • Přípravek Canvit PROBIO pro kočky – Obsahuje bakteriální kmen Enterococcus, který kolonizuje střevní sliznice a svým působením zabraňuje množení nežádoucích patogenních mikroorganismů. Působením probiotických bakteriích je střevní sliznice lépe prokrvená, což zvyšuje její funkčnost a přispívá ke zlepšení celkové obranyschopnosti organismu. V balení 100g. Dávkování je 1,0g/den (zarovnaná odměrka obsahuje cca 3g)
  • Přípravek Canvit AMINO sol. Pro psy a kočky – Je komplex hydrofilních vitamínů skupiny B, aminokyselin,, glukózy a solí ve formě tekutého roztoku. Roztok je vhodný k okamžité aplikaci po namáhavém sportovním výkonu a práci v zátěži, k regeneraci organismu po onemocnění a obecně při snížení přijmu krmiva. Balení je po 125 ml. Dávkování u psa 5 ml na 10 kilo živé hmotnosti a u kočky 1-2 ml při váze 3-4 kg.
  • Přípravek Canvit IMMUNITY pamlsek pro psy – poloměkký funkční pamlsek pro psy se zvýšenými požadavky na imunitu (trénink, růst, porod, laktace) případně jako prevence. Balení po 200g.
  • Přípravek Canvit ALOE VERA pro psy a kočky – Obsahuje vitamíny B včetně B12, C, E, A, které slouží v organismu jako silné antioxidanty, aminokyseliny, polysacharidy, minerální látky, mastné kyseliny a ostatní prospěšné látky. Polysacharidy z aloe mají imunostimulující účinky. Dála má protizánětlivé, antibakteriální a antivirotické účinky. Přípravek je možné přidat do krmení nebo do vody. Balení po 80g.
  • Přípravek Canvit Kelp pro psy a kočky – hnědé mořské řasy Kelpa jsou přírodním zdrojem důležitých minerálů zejména jódu, vapníku, fosforu, hořčíku a draslíku, železa, vitamínu B a C. Kelpa má antioxidační vlastnosti, podporuje funkci štítné žlázy, imunitní systém, pigmentaci a kvalitu srsti a reguluje tvorbu zubního plaku. Balení obsahuje 180g.
  • Přípravek Canvit Garlic pro psy a kočky – Česnek má blahodárné účinky na organismus, příznivě ovlivňuje příjem potravy a zlepšuje trávení. Vyznačuje se antiparazitickými a baktericidními účinky. Má příznivý vliv také na kardiovaskulární systém a krevní oběh. Balení obsahuje 150g.
  • Přípravek Canvit SPIRULINA pro psy a kočky – spiriulina je přírodním zdrojem bílkovin (60-70%). Jedná se o komplexní protein obsahující veškeré nepostradatelné aminokyseliny. Obsahuje vitamíny skupiny B, D, E, a K, minerální látky a železo. Spirulina má pozitivní vliv na vitalitu, celkové fungování organismu a jeho obranyschopnost. Je vhodným doplňkem pro každodenní použití, posílení imunity a udržení perfektní kondice zvířat. Balení obsahuje 150g.
  • Přípravek Canvit Carrot pro psy a kočky – Obsahuje velké množství biologicky aktivních látek- Betakaroten- v organismu fungující jako antioxidant. Bohatý zdroj vitamínů D, E, K, stopových prvků, zejména selenu. Díky svému složení pozitivně působí na zrak, kvalitu kůže a srsti, stres, imunitu, srdce a plodnost. Balení po 200g.
  • Přípravek Canvit YUCCA SCHIDIGERA pro psy a kočky – pouštní bylina s vysokým obsahem saponinů, které v organismu působí jako účinný detoxikační prostředek. Vhodné i při potížích trávícího traktu, zlepšuje příjem krmiva, funkci jater a ledvin a celkově detoxikuje organismus. Má pozitivní vliv na funkci žlučníku a slinivky břišní, brání rozvoji infekcí a urychluje hojení ran. Balení obsahuje 150g.

V případě, že si nebude jistý s výběrem vhodného přípravku, neváhejte se obrátit na náš personál, který Vám rád pomůže.

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram